New Posts New Posts RSS Feed - Pitanje u vezi sklekova
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pitanje u vezi sklekova

 Post Reply Post Reply
Author
Gogz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pitanje u vezi sklekova
    Posted: 08 Sijecanj 2014 at 13:19
Pozdrav,

Imam jedno pitanje u vezi sklekova, ali pretpostavljam da isto vrijedi i za ostale vježbe.

Dakle vec jedno 2-3 mjeseca radim sklekove svaki dan, onako više iz dosade tokom dana kad mi padne napamet. Pa to ispadne nekih 5 puta po 20 sklekova (toliko mogu maksimalno u komadu) ali te "serije" radim uz vece razmake (cca pol sata ili više). Otprilike znaci stotinjak sklekova dnevno. Radim razlicite hvatove, šire, uže, kako mi dodje.

Pa kad vec radim to, ajde reko da ptam jednu stvar na strucnom forumu. Ima li od toga ikakvog efekta? Siguran sam da bi bio bolje uzet pola sata dnevno za vježbu, napravit par serija i ono da boli što se kaže, i onda odmorit jedan dan. To mi se nekako nije dalo jer mi mišicima dosta treba da se oporave.

Anyway, da li to što radim išta vrijedi u pogledu definiranja gornjeg dijela tijela?

Thanks.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 15:51
sve što radiš vrijedi, imaš cak jednu metodu koja se zove greesing the groove koja je u principu da svaki dan odradi jednu seriju vježbe kad možeš ili ti se da, samo bi trebalo radit razne vježbe a ne samo sklekove al svaka aktivnost je dobro došla
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.