New Posts New Posts RSS Feed - ne mogu tolko jest!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ne mogu tolko jest!

 Post Reply Post Reply
Author
nonpoint19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nonpoint19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ne mogu tolko jest!
    Posted: 08 Sijecanj 2014 at 11:35
Imam problem:

Znam veslati i do skoro 3 sata i imam problem da jednostavno ne znam kako fizicki strpat toliko hrane u želudac. Izracunao sam da bih trebao jesti oko više od 6 tisuca kcal da bih bio na dobitku 500kcal. Postoji li neka kvalitetna hrana koja u odnosu na velicinu ima mnogo kalorija (treba imati i dosta proteina), ali služi za punjenje tih potreba? Imajte na umu da: ujutro jedem 300g zobenih sa 400ml jogurta i nutella na kruh (100g + 200g kruha) nakon veslanja popijem 1 litru mlijeka sa pomješanim kakaom i tim shakeom, kad se vratim kuci nakon mnogo kilometara hodanja popijem 1 litru mlijeka sa shakeom, onda (vec pun želudac) utrpam 3 kuhana jaja. onda nakon 1 i pol sat pojedem na silu rucak štogod on bio, (sad ovdje pocinje biti relativno o danu) i na kraju 1 litra mlijeka sa shakeom... znam da nije zdravo jesti toliko mlijeka, a kamo li toliko shakea, ali jednostavno ne znam što bih drugo jeo. A CAK ni na kraju dana nisam pojeo dovoljno calorija da izgradim mišice... jel postoji neki proizvod što masu trpa ili nešto

zanimljiva cinjenica: nikad nisam trenirao ništa, cijeli život sjedim jer sam kompjuterska generacija, a mogu toliko veslati=-)
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 12:13
zanimljiv post.... :)
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 12:13
sve sjemenke i orašasti plodovi, ima proteina, ima vitamina, ima minerala ali ima i jako puno zdravih masnoca dakle puno kalorija ;), možeš i pojacat crveno meso i plavu ribu ubacit ekstra, samo izracunaj koliko trebaš da ne pretjeraš (do ovoga vrlo lako dolazi)

npr kikiriki ti na 100 grama ima 26g proteina i 52 grama masti pa ti racunaj hehe, sve sjemenke su blizu tog broja a orašasti su nešto slabiji na proteinima ali su jaki na mastima, kikiriki (26g P/100g) i bademi(21g P/100g) su po meni najzahvalnije namirnice na tom polju i jako su zdrave ali treba svega ubacit nadam se da sam pomogao
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 14:13
a ne znam ja bi kupila gainer i ciao djaci tekici je pa ceš lakše "pojest", odjednom ceš unijeti puno kcal, a ako uzmeš neki kvalitetniji imat ceš unutra sve što ti treba
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 15:52
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

a ne znam ja bi kupila gainer i ciao djaci tekici je pa ceš lakše "pojest", odjednom ceš unijeti puno kcal, a ako uzmeš neki kvalitetniji imat ceš unutra sve što ti treba


onda je jeftinije kupit whey i šecer :P, kaj ja znam, vidim da puno proteina pojede al masti baš i ne zdravih a te hrane ne moraš puno pojest da zdravo podigneš kalorije pa ono, nek vidi što mu bolje odgovara
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 16:01
može naravno sve staviti u blender, whey, šecer, banane, bademe, kikirki maslac ili sta vec hoce i popit. Kazem samo da je ovo puno brze ako ima love da si priusti, popije bez ikakve dodatne pripreme, a u nutritivnim vrijednostima mu sve pise, tj ne mora racunati sam. al odvolje, ja sam samo napisala sta bi ja
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.