New Posts New Posts RSS Feed - Blenderi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Blenderi

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Blenderi
    Posted: 06 Sijecanj 2014 at 21:20
Pozdrav svima znanima i neznanima.
Moje pitanje je , koji blender do 1500 kn bi bilo dobro kupiti. 
Koristio bi ga za mljevenje zobenih uz maslac i još nešta za smoothie. Treba mi kalorijski nadomjestak zbog predugog izbivanja od studentske sobe, a pizze i ostale fast food-ove ne mogu smisliti. Hvala
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2014 at 21:56
Elipso ima dobru ponudu blendera, link: http://www.elipso.hr/mali-kucanski/blenderi/

Gledaj da ima cim više watt-a, ja imam blender sa 600 watt-a i sasvim mi je dobar.
Naravno, pripazi i na velicinu posude u koje stavljaš sastojke te da ima više brzina.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 01:31
Da se ubacim, imam i ja nekoliko pitanja u vezi tih malih kucanskih aparata.
Htjeo bih uzeti štapni mikser, pa ako tko ima (vjerojatno vecina vas Smile), da preporuci, odnosno iznese mišljenje koje marke su kvalitetnije, a koji se brže kvare, ili pak sve ovisi o tome "kol'ko para tol'ko muzike", i koja bi snaga bila dovoljna.

Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 10:37
štapni mixeri su ti cijenovno negdje oko 200-300 kn ako ne želiš baš one "no name".... ja imam moulinex i osobno sam zadovoljan, mada kad "rikne" vjerojatno kupujem blender......
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.