New Posts New Posts RSS Feed - Kucni ljubimci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kucni ljubimci

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 09:03

 Hm...nakon posljednjih dogadjaja u CRO smunjam da ce uzeti pit bull-a (pit bull ubio maltereza usred Zagreba, pit bull u Solinu zaklao covjeka...). Iako napominjem da je sve ovo sto se dogadja posljedica LOšIH i NEODGOVORNIH VLASNIKA, a ne losih pasa. Dapace, dobro odgojeni psi bull tipa su predivni psi.

Hm...bilo bi PREDIVNO da uzmes starijeg psa. Bar od starta imas rijesene stenece probleme (grizu po kuci, piske po kuci...). No ukoliko uzmes kokera od 8god moj savjet ti je da ga prvo na sistematski pregles :) odvedes da vet.potvrdi da je u fizicki dobrom stanju i da moze trcati koliko ti i zelis.

Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 09:55
pregledan je i dobro cuvan,ali sam odlucila ipak ne...shvatila sam da nemogu tako lagano uzdrzavat psa jer cesto putujem i nisam doma,tako da za par godina ili prije,kako odluclim-uzet cu se jednu bijelu pudlu,slatku...nisam ih prije voljela ali nakon 2 dana provedena sa njom kod prijatelja sam se zaljubila totalno !
By:©parogica:)
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 13:23
 Mislim da ti je to dobra i pametna odluka. Pas puno vremena trazi i nije fer prema psu uzeti ga ukoliko nemas vremena.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.