New Posts New Posts RSS Feed - Pretreniranost?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pretreniranost?

 Post Reply Post Reply
Author
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pretreniranost?
    Posted: 03 Sijecanj 2014 at 20:32
Vec jedno 2 sedmice imam neki osjecaj gubitka motivacija ali ne svaki trening sto je dosta ucestalije nego prije.Prosle sedmice sam odmarao 4 dana i opet krenuo u ponedeljak i odradio sjajno 2 treninga ali evo vec danas se osjecam nejako :D.Kako sam krenuo raditi trening tako me odjednom bole oba ramena,lakat koji sam povrijedio prije pola godine itd.Znaci motivacija mi varira,posebno u prosloj sedmici ali ove osjecam sitne povrede koje me sputavaju da dam maksimum.Sta da radim,pomagajte ljudi dobra srca :D
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 21:30
Ne razumijem šta je problem, ozljede ili nedostatak volje meni se cini? Isto tako ako se dobro ne zagriješ i razgibaš, na velikim težinama lagano se možeš povrijediti..
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2014 at 01:18
ponekad imam isti problem..par mjeseci predobrih treninga, zescih...a onda u jednom trenutku vise nista ne mogu (psihicki + fizicki) = pretreniranost

kad mi se to dogodi.. smanjim treninge, intezitet.. pronadem neki novi cilj, motivaciju..kako god to nazvati...
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2014 at 02:02
Zagrijem se dobro prije svakog treninga.Ove sedmice nije toliki problem motivacija koliko te minimalne povrede na raznim djelovima tijela.Od prepone,lakta,ramena.I to danas radim sklekove sa pljeskom i jedva ruke odvajam od zemlje :).Mislim odraditi sutra i prekosutra i onda sedmica odmora,jedino ako bol ne prestane.A pod motivacijom mislim recimo prosle sedmice da se tokom vjezbanja pitam sto ja ovo radim,blbla klasicne babske price ali idemo dalje :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2014 at 08:13
Odi mjesec dana na bazen.. bez utega..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.