New Posts New Posts RSS Feed - Focus T25
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Focus T25

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Silvy4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silvy4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 17:11
Originally posted by curlysue curlysue wrote:

pa da, tako i meni manje više izgleda jelovnik, ja si nekad navečer znam zblendati voća i povrća sa domaćim zobenim mlijeko


ja znam neki put ujutro smiksat voce i jogurt i napravit si smoothie.. ili u zadnje vrijeme radim si palacinke od banane jaja i zobenih.. bez masnoce.. odlicne su i bas zasite.. :)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 23:04
Kao što sam već spomenuo od Focus T-25 se može očekivati bilo kakav dobar rezultat ako:
- nisi trenirao duže vrijeme i treba ti nešto od kuda ćeš krenut
- želiš održavat već ono postignuto.
Focus T-25 je sa Insanity-om i Asylumom apsurdno uspoređivati jer tamo je najkraći trening 40minuta. Vježbe su puno teže, radi se HIIT kroz cijeli trening s čime se metabolizam "uzbudi" i troši puuuuuuno više kalorija nego T25. Ako u Insanity-u daš 200posto umrijet ćeš a postoji i mogućnost da se izrigaš. Focus T-25 ako daš 200posto oznojit ćeš se al ćeš se i brzo oporavit za razliku od Insanity-a.
Za početnike kao uvod u trening je odličan i preporučujem, al za nekog tko je već u treningu želi bolje rezultate u kratko vrijeme definitivno ostala 3 programa od Insanity grupe će polučiti bolje rezultate.

Što se tiče pauze za vodu, u samom početku shaun kaže da je ovo kratki trening i da pauze nema, pauza ako ti treba onda samo izvodiš vježbe na lakši način koji demonstrira ona tanya i to je tvoj odmor. Inače odradio sam sve treninge od alphe da ih isprobam, i to ujutro natašte, mogu reć da sam dao sve od sebe oznojio se al sat vremena iza toga kao da nisam ništa ni radio (al ok ja imam visoku kondiciju pa možda nisam pravilno mjerilo).

Ovo što kažu na internetu da troši približno kao insanity ovisi sa kojeg izvora je to čitano, većina toga je čisti marketing jer to je novi proizvod i naravno da ga žele čim više reklamirat i prodat. Al da je približna može značiti približna tijekom treninga baš zato jer nema odmora. Al što se tiče ukupne potrošnje, nema šanse, jer tijelo nakon insanity-a se oporavlja barem dobrih 8 sati.

Što se tiče intenziteta samog Focus-a ja mogu sam složit 10 primjera treninga od 25 minuta koji će vas uništit 2x više nego Focus, a i više kalorija ćete potrošit. Al tog pitanja ovdje nema.

Ako vidite rezultate držite se toga dok vam ne dosadi.
Kada nešto dosadi nemojte odustat od svega, samo zamjenite trening sa nečim drugim.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
lareinanegra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lareinanegra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2014 at 22:27
Evo ja sam odradila i insanity i asylum vol. 1 i vol. 2 i hip hop abs (takoder od shaun t-a) i upravo završila t25 i mogu vam reći da mi ni jedan njegov program ne paše.. Njegovi programi mi nisu uopće zanimljivi, dosadni su, dođe mi da usred trening prestanem i počnem raditi neki drugi trening. Previše ima cardia, što je ok, ako hoćete samo topiti masti, ali s obzirom da sam ja navikla na treninge Tonya Hortona i P90X gdje ima najviše treninga snage i s obzirom na moju mišićnu masu, cardio mi nikako ne paše. Također T25 ne traži nimalo snage za nekog tko ima kondiciju, snagu i tako želi nastaviti, ja se uopće ni ne oznojim na tome.. Možda je to više za početnike. Također mi ni Insanity nije nešto, isto masu cardia i dosadno. Preporučujem vam definitivno P90X i 1. i 2. i 3.(P90X3 jedan trening traje 30min), Turbofire  od Chalene Johnson i Les Mills Combat koji je stvarno odličan. i svi ovi programi osim što imaju cardia imaju i treninge snage. I ako želiti ponavljati neki program, bilo koji, nemojte ponovno raditi po istom kalendaru jer su ti kalendari napravljeni s pretpostavkom da ste početnik i da postepeno razvijate sposobnosti kroz traj program, ali nemojte ni stalno raditi po istom jer je bitno napredovati.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2014 at 13:33
Uz insanity se ne oznojiš ? hahahaha ok
Ispravak uz t-25, al ako ga odradiš turbo ćeš se oznojiti.

dobri su za brzinu i za sport i za bodyweight trening

p90x je drukčiji stil treninga, al eto sama si sve rekla, paše ti više trening snage i to je to.
nekome baš to ne paše jer mu je to dosadno. to je individualno od osobe do osobe.


Edited by White_Insane - 20 Svibanj 2014 at 13:36
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
dea21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2017
Location: sibenik
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dea21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2017 at 13:36
Pozz. gdje mogu naci cijele vijezbe i program za focus t 25.. dali se moze naruciti dvd negdje?
Back to Top
Luminous View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2017
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Luminous Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2017 at 05:51
Danas sam odratila prvi trening T25, priznajem da sam vise radila kao Tanya, ali valjda ce mi se popraviti kondicija. 
Kad odradim sve faze pokusat cu sa Insanity. Citala sam da je dosta tezi i zahtjevniji. 

Zadovoljna bih bila kad bih smrsala 5-10kg, a euforicna bih bila sa 15kg istopljenih.




Edited by Luminous - 07 Prosinac 2017 at 05:55
"Putovanje od hiljadu (milja) pocinje prvim korakom. "
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.