New Posts New Posts RSS Feed - da li je ok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

da li je ok

 Post Reply Post Reply
Author
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: da li je ok
    Posted: 01 Sijecanj 2014 at 20:17
Zanima me da li je ok vruc hljeb (integralni) uzeti npr. sa maslinovim uljem (ili malo putera)? To mi je od djetinjstva još ostalo, a danas sam jela i tek poslije se zapitala jel se to smije? Dobro, za puter sam fulala sigurno, omaklo se..ali recimo maslinovo ulje ili neka druga ne tako loša masnoca Tongue? I  jel smeta koristiti toster?
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 10:54
Ima li neko da se javi?
Ovako, da ne bi bilo zabune, ovaj integralni sa maslinovim je dobra modifikacija s obzirom da su meni pmiljene vrele bijele kifle sa puterom...dakle, ipak je prilagodna znacajna...sta mislite ?
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 11:05
Ja sam baš jucer kupila neki Meggleov maslac od jogurta, procitala sastav i cini mi se okej, ako se pazi na kolicinu. Znaci, od 10 g maslaca jednom tjedno se nece dogoditi ništa loše, ako ga vec toliko voliš. Ali (uvijek to famozno ali), ja bih ga izbjegavala u kolacima jer najcešce u njih idu vece kolicine.

Ne smeta toster, to je samo izloženost kruha višoj temperaturi - ništa loše.


Edited by Wednesday - 03 Sijecanj 2014 at 11:07
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 11:11
a jel to vazi i za bijeli hljeb (jednom sedmicno), ili ga treba skroz izbjegavati?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.