New Posts New Posts RSS Feed - HIITprogram
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

HIITprogram

 Post Reply Post Reply
Author
jarbol1911 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jarbol1911 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: HIITprogram
    Posted: 22 Prosinac 2013 at 16:03
Visok sam 184 cm i težak 102 kg,znam,previše. Kupio sam fenomenalan reebokov sobni bicikl i poceo sam na njemu odradjivati treninge. Želio bih skinuti te kilograme,želje imam,samo pravi HIIT program nemam. :) Može li netko napisati pravilan HIIT program (koliko serija,koliko kilometara na sat koja serija,koliko sekundi odmora itd). Hvala svima na komentarima :)
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2013 at 11:08
taj sobni bicikl koji si kupio je koristan, al po meni bacanje novaca

uz bodyweight vjezbe (zgibovi, dipsevi, sklekovi, stabilizacije, iskoraci, cucnjevi , trbusne varijacije, itd.) i sprinteve vani na sviježem zraku   ti za 6 mjeseci pod mojim rezimom bi imao lijepih 84kg na svoju visinu


http://www.youtube.com/watch?v=xG3hcxELcG0

---------


a za taj hiit program, a gle   nadji si kak ti paše


ja sam znao radit ovak: 20 minuta:    1,15 min sprint 15 sec pauza lagani hod   , 1,15 sprint 15sec pauza itd   

Edited by eXpertise - 23 Prosinac 2013 at 11:13
Back to Top
jarbol1911 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jarbol1911 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2013 at 20:21
Hvala na savjetu,vjerujem i ja u sprinteve na otvorenom,ali zima je.. zato forsiram sobni bicikl. 84 kile za 6 mjeseci-zvuci savršeno,potrudit cu se doci do te brojke
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2013 at 00:03
jarbole, daj utipkaj u tražilicu portala HIIT pa ceš naci hrpu napisa.... Nitko tko te ne zna i tvoju kondiciju ti ne može reci što bi, samo opcenito, a to je meljenje prazne slame... Ako želiš ubrzati skidanje kg možeš npr ujutro bodyweight vježbe a navece hiit ili kako ti paše... Ako imaš vremena i bike ti je ispred videa-tva pa gledaš film, pusti hiit pa predji na obican intervalni trening, vremenski ceš to izdržati i sat vremena pa ce ti i potrošnja masnoca biti vece. Ako nemaš vremena, onda hiit 10s rada, 20s ili više odmora po potrebi pa 10 rada pa 20 odmora,itd...od 10 do 60 možeš varirati i rad i odmor, ili i duže. probaj 10minuta sa svojim izborom, napiši kak je prošlo, pa možemo onda konkretnije   @expertise, sorry ali 1.15min trcanja nije šprint, i to nije hiit protokol. Možda si ispljunuo pluca nakon 1.15min, ali na intenzitetu hiit-a si bio desetak sekundi.
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2013 at 12:32
Slazem se s iverom. U svojoj trkackoj karijeri sam vidio mozda par puta da netko pravilno radi hiit. Jarbol, i ja ti predlazem da hiit zamijenis s intervalnim treningom.
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2013 at 14:42
yep   u pravu si - grijesim,   nije bilo 75 sec nego 30 sec pravog sprinta, al ja sam tu samo da pomognem

uostalom, mozemo se naci pa da vidimo tko je u pravu za sprintanje

Edited by eXpertise - 24 Prosinac 2013 at 14:43
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.