New Posts New Posts RSS Feed - BOL U KOLJENU
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

BOL U KOLJENU

 Post Reply Post Reply
Author
whey man View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote whey man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: BOL U KOLJENU
    Posted: 19 Prosinac 2013 at 13:38
Imam problem, pa me zanima da li je netko bio u slicnoj situaciji. Poceo sam s trcanjem, i nakon dva tjedna javila se bol u koljenu. Prvo sam mislio da je upala mišica, ali kako ne prolazi bojim se da je nešto drugo. Šta da poduzmem? Nemam baš vremena za obilaženje bolnica i doktora, ja bi neko instant rješenje....
rise and shine
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2013 at 15:10
slušaj, može biti svašta od ligamenata, patele, meniskusa..ono što trebaš je svakako prestat trcat neko vrijeme. Vidi hoce li te prestati boliti (boli te i kad ne trciš?). I svakako odi doktoru jer nitko ovdje ti ne može reci napamet šta je
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2013 at 16:41
Originally posted by whey man whey man wrote:

Nemam baš vremena za obilaženje bolnica i doktora, ja bi neko instant rješenje....

Nemoj ovakve stvari ni govorit ni pisat ;) 


I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
whey man View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote whey man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 13:31
Pozdrav,
evo da Vam javim kako je sve završilo. Nakraju se ispostavilo da imam puknuce meniska koje traje vec duže vrijeme ali je to moje trcanje samo pojacalo. Nakraju sam išao u specijalnu bolnicu Sveta Katarina jer me sve jace bolilo i nisam htio cekati. Platio sam i pregled i magnetsku rezonancu iako nisam trebao jer rade i na uputnicu. Pojma nisam imao da to može ici i na uputnicu. Eto, ak netko bude trebao, savjetujem da se raspita prije a ne kao ja. Uglavnom, treba mi atroskopija koljena definitivno i to sam si dogovorio kod njih, idem sad u ponedjeljak. Nije baš da imam viška love, al racunam dok dodjem na red kod državnih doktora to više nece biti samo atroskopija. A meni moje koljeno treba. Tak da...malo me frka, na operaciju nisam baš racunao...javim kak je prošlo
rise and shine
Back to Top
Acinateretana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Acinateretana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2014 at 21:51
Whey Man, nisi javio kako je prosla artroskopija i sta su radili :). Nije menisk strasan, nadam se da ti je sve proslo ok
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.