New Posts New Posts RSS Feed - Posao-Trening-Prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Posao-Trening-Prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
King_Arturo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote King_Arturo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Posao-Trening-Prehrana
    Posted: 10 Prosinac 2013 at 11:40
Pozdrav svima na forumu!

Ne znam jel itko naceo ovu temu prije (malo sam preletio po forumu i nisam vidio)ali mislim da ce biti zanimljiva.

Naime, odlucio sam nakon nekih pola godine vratit se u teretanu i treninzima, ali ovaj put je situacija drugacija nego prijašnjih godina. Za razliku od prije, prije nekih pola godine sam poceo radit i radim klasicni uredski posao, dakle sjedenje za kompom
Dok sam bio srednjoškolac i student bavio sam se nekim sportovima i išao u teretanu manje-više redovno. I mogao sam pratiti neke programe treninga, odmora i ishrane.

Primarni cilj mog treniranja je da izgubim koju kilu viška i da držim formu. Nije mi ni cilj postici onu neku veliku transformaciju tijela, niti nabiti mišicnu masu (jer mislim da mi je dovoljno ovo što imam što sam postigao prethodnih godina treniranja). Ako treba, napomenuo bih da sam neki spoj mezomorfa i endomorfa (konstitucija mezomorfa ali brzo dobijam na kilaži ali brzo i spadam)

E sad, volio bih da mi netko pomogne sastavit neki plan treninga, ishrane i suplementacije (prije nisam koristio) koji bi se satojao od tri treninga s utezima tjedno i dva kardio treninga. E da, radim do od 7.30-16.00 h

Hvala svima koji se upuste u raspravu, ali zahvalit cu i na svaki savjet posebno.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 12:21
Pozdrav i dobro došao :)

Teško da ce ti tu netko slagati trening..puno je posla oko toga.... Predložio bih ti samo da odradiš full body treninge u ta 3 puta tjedno....

Nadji neki program imaš ih dosta na internetu pa vidi što ti paše.... Predložio bih ti uz taj program da kroz full body imaš svaki trening složenu vježbu..po meni najvažnije mrtvo dizanje cucanj bench.... jedan od tih po danu neka ti bude :) 

Ostalo možeš ubaciti ... vojnicki potisak..zgibove...potiske.... itd ... sa nekim dodatnim izolacijskim vježbama...

Pošto si vježbao prije...tijel oce se sjetiti toga ne brini tkao da ti ne bih bio problem... kardio možeš kako hoceš...možeš lagani raditi ...eto primjera ja volim na prazna želudac šetati sat vremena....uzmi neko trcanje možda od pola sata...malo manje...

Za prehranu se snadji imaš zbilja toga puno primjera...jer viditi ceš i sam koliko je tu posla..a kada bi svakome sastavljali to..koliko bih vremena morali provesti :) 

Pozdrav :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
King_Arturo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote King_Arturo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 12:31
heh, znam da je puno posla tu, pratio sam neke clanke na ovoj stranici a nadao sam se da ce netko uletit tko ima slicnih "problema" kao i ja pa ce podijeliti koji mudar savjet

hvala u svakom slucaju
Back to Top
King_Arturo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote King_Arturo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 12:32
e da, složit cu sebi neki režim treninga i ishrane, pa ako vidim da ima rezultata, podijelit cu ih svakako na ovoj temi.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 12:52
pozdrav!
dobrodošao!
pa,ak ideš u teretanu,nek ti trener složi program,kod nas je to praksa, svatko tko dodje,obavezno s njim prodje sve sprave i napravi plan treninga,i ponudi i savjete oko prehrane, i to je super, naravno ne naplacuje to posebno.

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.