New Posts New Posts RSS Feed - transformacija - konacna odluka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

transformacija - konacna odluka

 Post Reply Post Reply
Author
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: transformacija - konacna odluka
    Posted: 03 Prosinac 2013 at 16:42
Pozdrav ekipo, nakon podužeg (više pasivnog) boravka ovdje da se i aktivno ukljucim. Naravno, kao što i sam topic kaže - idemo u transformaciju, vrijeme je.....
ajmo iz pocetka malo o meni:
- 40 godina, 183, 91 kg (mjerit mi se iskreno ne da, ali s obzirom da slike govore više od tisucu rijeci, postavit cu koju uskoro)
- u biti cijeli život više-manje u sportu... u nazad dvije-tri godine poslovne i poluprivatne obaveze me malo udaljile od zdravog nacina života (poslovni ruckovi, domijnci, fešte i sl), tako da je sad pala odluka od barem tri mjeseca full vježbanja i zdrave prehrane (baš u ovo blagdansko vrijeme, ali nema veze bit ce izazov veci)........

Prehrana:
- uobicajena prehrana je bila bez dorucka, kava na poslu, rucak na poslu (standardan jedino bez kruha kojeg jedem izrazito rijetko), vecera rijetko, u biti znalo ju je zamijeniti pice s ekipom iza posla
- vježbanje se sastojalo u sobnom biciklu povremeno (recimo jednom tjedno) i jednom tjedno hakl s ekipom s posla


od iduce subote slika se promijenila:
- krenulo se u teretanu. rasporeda vježbanja nema nekog specijalnog za prva dva puta:
- vježbe za prsa (tri-cetiri vježbe)
- vježbe za ramena
- vježbe za ledja
- vježbe za noge
- vježbe za biceps/triceps
- cucnjevi
sve je to trajalo cca sat vremena i nakon toga 35 min cardio (orbitrek)

prehrana (danas):
- ujutro sendvic od integralnog kruha, puretine i sirnog namaza
- za rucak uobicajeno (pazeci da se ne jede kruh), danas je recimo bilo ok jer je bila salata od tjestenine i piletine
- za veceru cemo shake od banane+posni sir+whey+maslac od kikirikija+laneno sjeme (sve to nakon sat vremena sobnog bicikla)
- pivo ostaviti eventualno za vikend
- uz sve to 1.5 lit vode kroz dan

Eto za prvi puta ukratko, naravno sad ocekujem, kritike, prijedlog, i naravno...... podršku
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2013 at 16:57
... od mene dobiješ samo podršku jer ni ja sama još ne znam šta bih trebala raditi ... ali SAMO NAPRIJED!!!!! :) ... ima nas više, našli smo pravo vrijeme kad cemo se transformirati ... lakše sada, nego nakon praznika, ovako cemo malo i pripaziti šta trpamo u sebe za blagdane :) ... sretno nam bilo :)
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 08:21
slažem se u potpunosti s tobom, mislim da ce nam vriježbanje baš sad u vrijeme blagdana uvelike pomoci da se nekako "odupremo" blagdanoskog prežderavanja.....
i ono što bi posebno napomenuo - motivacijski moment. svi mi imamo doma sprave, bicikle, orbitrek i sl., ali ipak ima dojam da se puno više i bolje vježba u teretani kad si okružen ljudima koji rade isto što i ti i jednosavno kad si u teretani - vježbaš..... teško je (barem meni osobno) naci previše volje vježbat kod kuce solo.... zato, podrška od mene svima
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 09:32
Evo konacno i slika, iza mene je mjesec dana vježbanja, naravno malo "upropašteno" sa nekoliko dana blagdanskog slavnja, ali neka ovo bude onaj pravi pocetak. Za mjesec dana cemo staviti nove pa da vidimo koliko ce biti pomaka. Ostaje mi još samo izmjeriti BF, kao i izmjeriti opsege, trenutna težina je 92,5 kg.




"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.