New Posts New Posts RSS Feed - POMOc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

POMOc

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2008 at 14:17


[/QUOTE]  

Kava sta?  Sama kava ti ne znaci nista, pomoci ce ti malo ubrzati rad srca i izbacivanju tekucine.

[/QUOTE]
Kod skidanja masnih naslaga?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2008 at 17:03

Ne. Odakle ti ta inf?

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2008 at 22:19
pa neznam tocno,mislim da sam naisla na neki clanak da ubrzava prijenos eng. u mitohondrije,pa tako da se time ubrzava potrosnja masti! 
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 09:36
UPDATE!!!!

Jucer sam provjerila kilažu na vagi:

u zadnjih 5 mjeseci skunula sam 7 kg !!!! 

Hard work does pay out !
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 11:04
yeah baby!  
Back to Top
blossom_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blossom_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 13:32
Originally posted by Theia Theia wrote:

[Meni se ljudi uvijek cude kako me ne privlaci npr pomfi.... Al sam pohrvatila naziv .... Ja ga vidim samo kao stapice skroba natopljene u ulju zbog kojeg ce mi tijelo danima negodovati.

 

slazem se,ja takodjer.

no,zanima me konzumiras li IKAD fast food, slatkis neki, cokoladu?

Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2008 at 15:20
Originally posted by blossom_ blossom_ wrote:

[QUOTE=Theia]

[Meni se ljudi uvijek cude kako me ne privlaci npr pomfi.... Al sam pohrvatila naziv .... Ja ga vidim samo kao stapice skroba natopljene u ulju zbog kojeg ce mi tijelo danima negodovati.

 

blago se tebi...ja to vidim kao nešto FINO FINO FINO 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 13:53
Originally posted by Strippy Strippy wrote:

UPDATE!!!!

Jucer sam provjerila kilažu na vagi:

u zadnjih 5 mjeseci skunula sam 7 kg !!!! 

Hard work does pay out !


Bravo!!!!!!!!  Feeling je odlican, zar ne?!

Sad samo nemoj odustati!!!! Ovo ti je jako važno razdoblje vjerovala ili ne!

Sad kad vidis koliko si napredovala, pocnes razmisljati "E, sad bih si mogla dopustiti koji grijeh....", sto u pravilu i NIJE LOSE, ALI - pazi da ti se to popustanje svede na šx tjedno, da ne prijede na svaki dan  I SVE CE BITI OK!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 14:03
Originally posted by blossom_ blossom_ wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

[Meni se ljudi uvijek cude kako me ne privlaci npr pomfi.... Al sam pohrvatila naziv .... Ja ga vidim samo kao stapice skroba natopljene u ulju zbog kojeg ce mi tijelo danima negodovati.

 

slazem se,ja takodjer.

no,zanima me konzumiras li IKAD fast food, slatkis neki, cokoladu?



Fast food - u normalnom, trijeznom stanju nikada(!!), ne pada mi na pamet, isto kao mi pojesti nesto iz pekarne - TO MI VJERA BRANI!
Ali, zna mi se desiti da sa ekipom nakon cijelonocnog opijanja zavrsimo na nekim sendvicima. S obzirom na kolicinu alk, taj sendvic je TAKO NEBITAN. A i tad jedem neko pecivo sa sjemenkama, puretinu/piletinu, svjezu salatu i nikad ne jedem umake (tipa majonezu, tartar i to.....) - toliko pijana pak nisam!!!

Slatkisi - znam tu i tamo pojesti koju kockicu cokolade, ali samo one tamne, njih obozavam! Ali mi je par kockica sasvim dovoljno.
I SLADOLED! OBOZAVAM SLADOLED! Naravno, ne jedem ga cesto, šx u tjedan, dva. I to ako imam priliku jesti na kuglice, uvijek izaberem onaj bez secera. Npr. u Milleniumu u Bogovicevoj imaju super izbor takvih sladoleda.

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 14:21

ajd napiši neke receptice s posnim sirom.. vec mi se zgadilo ga jest bez icega.. i jednu vecer sjetim se što je nasa theica napisala da je papala posni sir + malo sladila + malo soka od limuna - e to je meni PREFINO!!!!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 14:49
Jel da?!   I meniiiiii!!!!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 15:03
Pogledaj na moj dnevnik, tamo sam sad napisala.  
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2008 at 19:01
 ok thanx
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 08:57
Evo mene ..opet se javljam...
Evo sad mi je bed pošto nece biti crobika za ljeto..kako fitnessi (citaj crobik treneri) lagano zatvaraju vrata po ljeti.. 

Bojim se da ce sav moj trud fino laganini u vjetar dok ponovo ne pocne

Sva nabrijana kupila sam si bicikl, skinula prašinu sa rola i cekam ljeto
Imate li kakav savjet da se ne zapustim?


Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 08:57
E da - moram priznati - jucer sam žderala u MkDonalcu  
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 13:23
Originally posted by Strippy Strippy wrote:

Evo mene ..opet se javljam...
Evo sad mi je bed pošto nece biti crobika za ljeto..kako fitnessi (citaj crobik treneri) lagano zatvaraju vrata po ljeti.. 

Bojim se da ce sav moj trud fino laganini u vjetar dok ponovo ne pocne

Sva nabrijana kupila sam si bicikl, skinula prašinu sa rola i cekam ljeto
Imate li kakav savjet da se ne zapustim?



vec si sama rekla- bicikl i role!
 

Edited by evica
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.