New Posts New Posts RSS Feed - Koju zamjenu steroidima preporucate?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koju zamjenu steroidima preporucate?

 Post Reply Post Reply
Author
znatozeljni_91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote znatozeljni_91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koju zamjenu steroidima preporucate?
    Posted: 15 Travanj 2008 at 09:01
Idem u teretanu vec 7 mj i nema bas ocekivanih razultata, stoga sam olucio uzeti neku zamjenu za proteine jer su dosta poskupili i nisu bes jako ucinkoviti...
probao sam sa  tribulus terrestrisom i osim jake seksualne zelje nije bilo bas i nekih posebnih rezultata, stoga molim ove malo iskusnije  da mi savjetuju neku  legalnu zamjenu za anabolicke steroide  i ako znaju  dali ima nekakvih nus pojava tog koristenja?  UNAPRIJED HVALA NA SVAKOM POSTU...
MO®DA SI JAcI, ALI JA SAM LUdjI.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 16:12
@moderatori
Tema je totalni promasaj, tu se nema sto komentirati.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 22:14
Nema nikakve zamjene niti savjeta; vrlo je jednostavno - sredi prehranu i slozi si kvalitetan trening i to je to. Nikakvi dodaci ti to ne mogu nadoknaditi.  
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 09:42
Originally posted by znatozeljni_9š znatozeljni_9š wrote:

Idem u teretanu vec 7 mj i nema bas ocekivanih razultata, stoga sam olucio uzeti neku zamjenu za proteine jer su dosta poskupili i nisu bes jako ucinkoviti...
probao sam sa  tribulus terrestrisom i osim jake seksualne zelje nije bilo bas i nekih posebnih rezultata, stoga molim ove malo iskusnije  da mi savjetuju neku  legalnu zamjenu za anabolicke steroide  i ako znaju  dali ima nekakvih nus pojava tog koristenja?  UNAPRIJED HVALA NA SVAKOM POSTU...

Da ne ostanem nedorecen.
Proteini (vjerojatno mislis na whey ako pises u Dodacima) ti je skup? A sto mislis da je AAS jeftin? I da se odmah nadovezem na moje zadnje protupitanje - htio bi legalnu zamjenu za AAS? Takvo sto ne postoji, ali zato postoji AAS upravo s tom svrhom, da bude ono sto je. Ti bi htio AAS ali da to nije AAS, vec nesto blaze sa istim ucinkom. Ovdje nema ili ili. Malo si bolje objasni razliku AAS i natural dodataka.
I za kraj, 7.mj. i nista? Pa sto bi htio, biti Coleman ili Ruhl za to vrijeme?
Tako se to ne radi, provest nest sitno u teretani, sa ko zna kakvom prehranom i treningom i odmah cim si nezadovoljan (sto je uzrokovana ocito losim treningom, prehranom ili nedostatkom odmora) posegnuti za "steroidima".
Pisem ovo kako ti ne bi krenio s necim u sto si vrlo vjerojatno malo upucen, i kako ne bi krvio postupio.

Toliko toga se moze postici i natural, da covjek toga i nije svjestan!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.