New Posts New Posts RSS Feed - "slaufovi" na trbuhu..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

"slaufovi" na trbuhu..

 Post Reply Post Reply
Author
keyser soze View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keyser soze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: "slaufovi" na trbuhu..
    Posted: 09 Travanj 2008 at 20:11
Pozdrav, moj prvi post, nadam se da necete bit grubi

Ovako, imam 2š godinu, te sam imao problematicne zadnjih godinu i pol dana.. do tada sam redovito isao u teretanu, no ne pretjerano zbog bildanja, doli zbog odrzavanje forme... Ima sam uredu liniju, na š85cm 77-78kg, i osjecao sam se fenomenalno. No u zadnjih godinu i pol, kao sto sam i rekao, nije bas bilo najbolje i nabio sam na 92 kile... Koje su se najvise natalozile u trbuhu i grudima...

Ponovno se namjeravam vratiti u formu, i pokusati cim prije skinuti visak kilograma, no brinu me naslage koje su mi se stvorile oko bokova... Kako to skinuti? znam, crobni treninzi itd.. ali postoje li neke ciljane vjezbe za trbuh kojima bih mogao fokusirati problematicno podrucje?

Takodjer, jeli pametno poceti vec uzimati proteine i druge suplemente dok ne skinem kilograme, ili je pametnije prvo skinuti kilograme a onda pucati dodatke?

puno vam hvala
Back to Top
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2008 at 20:28

 Pozdrav.

Visak kilograma ti je najcesce kombinacija lose prehrane i nedovoljne fizicke aktivnosti. Savjetujem ti da promijenis prehranu iz koje bi trebao postupno izbaciti sve sto te nasiti na kratki rok, a da ne spominjem kolace, slatkise, grickalice, obojene sokove i ostale gluposti. Jedi sto vise kuhanih stvari i pokusaj izbjeci situacije u kojima prvo gladujes par sati, a onda se napucas svim i svacim. Jedi malo po malo i raznoliko, jer ces time smiriti organizam dajuci mu poruku da hrane ima u izobilju i da nema panike od gladovanja. Posavjetuj se s trenerom u teretani oko programa za skidanje kilograma.

Puno srece!

hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
keyser soze View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keyser soze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2008 at 21:06
hvala :) 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.