New Posts New Posts RSS Feed - vrijeme je da se krene...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vrijeme je da se krene...

 Post Reply Post Reply
Author
Don Quijote View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Don Quijote Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vrijeme je da se krene...
    Posted: 19 Studeni 2013 at 18:48
Pozz svima!

Imam 27 godina, 187 cm i 118 kg

Nakon godina pokušaja i poraza  u borbi sa kilogramima vrijeme je da vec jednom i ja pobijedim u toj borbi

Nezaposlen..Nekad bio sportski tip, sad vecinom fizicki neaktivni nacin života

Najveci problem prehrana - jako malo jedem povrce jer ga ne volim, posebno mahunarke

Planiram se upisati u teretanu i srediti prehranu...

Svaki savjet i prijedlog je dobrodošao!! Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 18:55
Pozdrav dobro došao :) 

Evo jedan savjet ... Prvo naravno moraš promjeniti nacin života :) Vidiš i sam da ovako ne ide...ne pažnja u prehrani... slaba aktivnost.... Loši rezultati :)

Prvo ovako...promjeni prehranu...pokušaj priej svega paziti da unosiš sve što ti je potrebno tijelu...Proteini, UH, masti, Vitamini vlakna itd itd..malo procitaj o tome da ti bude jasnije njihova funkcija :)

Traži što više vlaknastu hranu vidim da ju ne možeš pronaci u povrcu...šteta ako baš ništa od toga ne papaš bilo bi dobro..barem ga zamjeni sa kojom vockom....

A što se svega ukupno tice moraš uci u Deficit...znaci manje no što tijelo troši :)

Ali ne previše da nam mišice ne sj***mo :)

Teretana..evo ovako za pocetak..moj savjet ti je pusti teretanu...Probaj se pripremiti a nju fizicki.... Pocni sa svojim tijelom za pocetak hodaj ,plivaj ako možeš trci...uglavnom kreci se..sa vremenom pokušavaj neke vježbe sa tijelom raditi...kada ti krene...kada uspiješ...

E onda ti je vrijeme za teretanu :) Pripremi se za nju :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 20:38
Pozdrav i dobro nam došao

Dobio si savjete od Metta, procitaj malo po forumu o prehrani pokušaj složiti jelovnik za dva tri dana, a mi smo tu za korekcije i rado cemo ti pomoci

Sretno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.