New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2014-Juice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2014-Juice

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 19:21
Ma ja sam proplako,ali vrijedilo je Big smile najbrutalniji trening prsa ikad,a to mi je cilj rasirit ih ,pokidat ih,napravit sou od njih :)) tolko sam se grcio al tolko sam se savrseno osjecao tokom treninga i na kraju da je vrijedilo
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 19:41
Ja ni nisam nešto specijalno povisio sam težinu jedino....Ovaj kolega mi je odlicno asistirao tako da mi je ono jebeno trening napravio... u prve 4 serije sam se totalno razorio...a cekalo me još 16 hahaha tako da sam morao težine smanjivati jer sam pocetak ubio :D Chest day <3 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 19:47
Ma samo da se ubije najjaci mi je dan kad prsa ubijam Big smile
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 10:00
Evo jedan updejt napokon, nijedan preskoceni dan od kad sam si reko da je dosta Big smile svako jutro sam sve pozitivniji

i sve sretniji sto nisam opet prekršio svoju rijec i prevario samoga sebe :D sve bolje i sve više napredujem iz dana u dan ,osjecaj napokon da radim nes,da pomazem nekome,nakon sto je moj brat ostavio jednu preispravnu i preosjecajnu curu,volili su se vise nego ista i jednostavno razisli bez ikakvog razloga javila mi se prije 2 dana ,pitala me sta da radi,zasto se to dogada ,da ju ne zeli pozdravit nit pricat snjom

nit joj reci zasto se to sve dogada,ali sam se potrudio objasnit joj sve kako sam ja vratio dobre odnose u svoj zivot i sve pozitivno uspio preko razmisljanja ,objasnio sam joj da nastavi dalje zamisljat kako su zajedno,kako su sretni kako im je sve savrseno ,da samo nastavi razmisljat pozitivno i da nema nedoumica,cijeli dan sam joj jucer objasnjavao,rekla mi je da se nakon duze vremena šokirala,i opet se smijala nakon prekida jer je shvatila da ima nade i da nije jos nista gotovo da prestane tako razmisljati,da jednostavno u glavi sve ostane isto ko sto je i prije bilo,da cu je viditi prije neg sto ona misli opet ovdje sa mojim bratom svu nasmijanu :)),

cura je proplakala jer je znala duboko u sebi da je to sve istina da moze sta god oce ako pozitivno razmislja i vrati svoju ljubav u zivot,ja sam bio svjedok te ljubavi i dalje znam da su bili jednostavno jedni za drugo i ni meni nije bilo jasno,morao sam joj pomoc kad je zatrazila imao sam neku potrebu,uglavnom ljudi drzi te mi fige,bio bi najsretniji kad bi im spasio to sve kaze da je pocela zapisivati sve zelje zahvalnosti sve moguce ,kao sto je i mett pomogao curi koja je u teskoj zivotnoj situaciji,imao bi jos snazniji i veci osmijeh na licu na kraju kad bi joj pomogao :))  

malo sam se raspisao eto jucer i prekjucer mi je bio dosta dubok dan ajmo rec LOL,jedna slika za kraaj da vidite da ne skrecem sa svog zivotnog puta jer nema tog sto ce me sprijecit,f**k LIMITS,STAY POSITIVE glava gore i sve ostalo je ne važno :)) !!!!!!!!




Edited by Juice031 - 13 Prosinac 2013 at 10:04
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 11:21
Heheheh, a zakon si Thumbs Up


Iako je ljubav zeznuto pitanje, nekad ni najjace vizualizacije ne djeluju kad je nestane, pogotovo kad je uz njih vezan strah od gubitka kojeg se teško rješiti.....svejedno, nadam se da ce se stvar rješiti na najbolji moguci nacin, i da ce svi biti happy. Ako ne, tako je trebalo biti, proci ce s vremenom.....nekad ono što izgleda savršeno na van, zapravo to uopce nije tako izmedju to dvoje ljudi Wink


Ti samo nastavi u tom pozitivnom tonu Star



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 13:02
Ma znam mozda se i ja nekad volim pravit superherojem neznam ni ja oce li to uspit zeznuto je to sve ,ali bar sam joj objasnio kako moze razmisljati i kako nsita ne moze izgubiti ako proba i vjeruje Big smile
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 16:52
Originally posted by Juice031 Juice031 wrote:


sve sretniji sto nisam opet prekršio svoju rijec i prevario samoga sebe
:D

cookies are for pussies
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2013 at 09:26
Dobro jutro ekipa,napokon se ošišao, spremanje za novu,dok se drugi prezderavaju i odmaraju mi se ubijamo od posla ,uvijek u stanju transformacije nevidim zasto bi odmarali LOL,poceo sam se ubijati sve više i više od treninga sada do nove svaki dan pošteno odradit posao a poslije mislim krenit jos ozbiljnije u to sve,imam stvarno puno zacrtanih ciljeva u ovome svemu i necu dat da mi propadnu snovi Big smile,na ljeto planiram krenit sa drzavnim street workout natjecanjima ,i potruditi se razviti u pravog pobjednika kakog sam se i zamisljo svo ovo vrijeme Cool,ima jos tu puno posla ali nema sumnje da cu do 8,9 mjeseca biti spreman za natjecanja i ubijanja konkurencije :))),samo cvrst stav u glavi,vrlo jednostavno i pozitivno ,zelim mogu i ocu :D evo jedna update slika,kao  sto neki ne mogu bas puno jesti i dici kile ja se opet borim sa prezderavanjem :PP ali nije nekakav veliki problem ne riješiv ili da jako utjece na ovo sve,samo ocu poraditi na tom da rijesim jer ono preko dana sam na dijeti a preko noci se ubijam haha takva je situacija u zadnje vrijeme :P,Ali ko sto sam reko jos puno posla me ceka,lako cu rijesiti taj problem,iako imam 4-5 obroka preko dana doslovno savrseno slozena pa taj 5 il 6 mi je junk ajmo rec ,samo zelim zasada izgraditi brutalna prsa,proširiti ih još i izgraditi gornji dio lagano mi se ocrtava jos treba samo rokat rokat i rokat i bice to sve kako spada :), ali s ovim pozitivnim stavom koji je sve jaci i jaci nevidim prepreke Big smile Pozdrav ekipa !!!Samo pozitiva !!




Edited by Juice031 - 18 Prosinac 2013 at 09:40
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2013 at 12:26
Ubacio sam i kardio sad 2 puta dnevno ,ujutro na tašte 5 rundi jumping jacks ono klasicno iznojavanje kombiniram vjezbe, popodne odradim glavni dio onak prsa,ruke ledja,ramena zavisi koji je dan,i navecer opet trbusni i 6 rundi iznojavanja ,rekoh posto volim malo više pojest navecer da se maknem vise od toga sad cu se ubijat ko pas od cardia iznojavat napravit sve sta je moguce da me ne sprijeci na putu :)))


Edited by Juice031 - 18 Prosinac 2013 at 12:27
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2013 at 10:05
radis sta na srednjiki?
cookies are for pussies
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2013 at 10:30
Ma slabo,zahladilo je sad dosta pa kod kuce sve doslovno radim,dvaput dnevno treninzi imam tu sipku za zgibove,nesta tegova,strunjacu i pod, šta mi više treba Tongue ,i sta je sa mettom,zas odlazi sam tak zbog posla i tog,pa mogo je nac i dalje vremena za forum tu i tamo posjetit nije morao baš baš otici ,on je razlog doslovno zas sam shvatio kakav je ovaj forum i kakvi su ljudi sve ovdje pozitivni i puni ciljeva,planova i zivota,al opet postuujem njegovu odluku doce on opet ubrzo ovdje Big smile
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2013 at 10:35
ma pitam jer vidim da moj buraz isto visi po tim šipkama, radi te zastave i šta ti ja znam pa reko da vas spojim na proljece/ljeto da zajedno visite e, sad smo pricali preko poruka, ne znam u cemu je stvar.. svatko ima svoje razloge (i kad razlozi ne postoje), ali ukoliko je tako odlucio ja se u to ne želim mješati. Znam samo da ce nam nedostajati i da forum nece bit isti bez njega
cookies are for pussies
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2014 at 19:41
Pozdrav fitovcimaa imao sam neku potrebu da se javim i podijelim sa vama svoje rezultate nije me bilo dosta dugo,da ne ispadne da sam jos samo jedan "sanjar" i da me je proslo za par mjeseci,to kod mene jednostavno neide tako,posto sam otpocetka imo neku duboku povezanost opcenito sa vjezbanjem,stvaranjem jačeg tijela i najbitnijeg glave,nije me neko vrijeme bilo i dalje sam se pronalazio ajmo reći,mrljao sam dosta i imao ispade lijenosti,ali tom je kraj zelio bih vase iskreno misljenje,kolko sam se zaista promjenio od proslog puta sto sam bio i postavljao slike rezultata,digao sam od onda jedno 6-7 kila prehranu sam se sto vise trudio odraditi,ali nisam i dalje zadovoljan :P pa eto ostavljam vama da procijenite :D ,zivili fitovci !!

http://zaslike.com/viewer.php?file=eb6vtx8l4ift2vkm89nc.jpg
http://zaslike.com/viewer.php?file=g18ovfg5fxd7ux8eg9.jpg
http://zaslike.com/viewer.php?file=13x2j4igglohwukj7n53.jpg
http://zaslike.com/viewer.php?file=9jjsif1lbm1bhmiapm.jpg
http://zaslike.com/viewer.php?file=5ongbngzoslans52cvax.jpg

tu ima jos dosta posla po meni,zainatila su mi se prsa ali to me jos vise motivira da jače treniram i vise se fokusiram tocno sta zelim kako da izgleda i kolko cu ulozit u to da dobijem,noge sam popravio po mom misljenju jel nisu bile istaknute ko ostali dio tijela do sada,ko sto sam rekao nisam dao 100 posto sebe ovih zadnjih mjeseci,ali drago mi je da nisam stajao na jednom mjestu,samo sam se naucio na novim greškama koje namjeravam ispravit i koje ce me kolko ja mislim odvesti do zeljenog cilja :)) !



Edited by Juice031 - 04 Svibanj 2014 at 19:42
Stop sitting back,saying yea man that would be cool,i want to be this,i want to be that,GRAB YOUR f**kING NUTS AND BE IT !!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2014 at 20:25
Ponosan! sam na tebe! Svaka čast!!!!!!! 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.