New Posts New Posts RSS Feed - Povecanje mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Povecanje mase

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Acinateretana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Acinateretana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2014 at 23:23
Originally posted by mugen mugen wrote:

Pitam zato jer više ne mogu toliko jesti da budem u suficitu s kalorijama kada vježbam. Primijetio


Na ostalo cu ti kasnije odgovoriti ako me ne zamrzis nakon ovoga :) ali samo na ovo gore da se osvrnem - IZBACI IZ GLAVE NE MOGU.

Zelis dobiti kile? MOras jesti. Koliko? Taman toliko da pocnes rasti :) :). Ako ti je osnovni metabolizam na 2000 kcal dnevno pocni jesti 2500 da krenu kile. AKo ne idu povecaj na 3. Ako ne idu povecaj na 3500. AKo jos uvijek ne idu povecaj na 4000. (ja bih ovo mogao pisati otprilike do 10.000 jer toliko jede Dave Tate samo nitko od nas ne bi zelio biti u njegovim cipelama)

enivejz, da se vratim na misao - moras shvatiti da je ovo tezak cilj. 9 od 10 ljudi NEMA u sebi dovoljno motivacije i volje za dugogodisnje treniranje s utezima, promjenu prehrambenih navika za citav zivot i zato ne uspjeva u svom naumu.

Daj si neki rok i prati rezultate. 6 mjeseci, svaki dan pojedi tri velika obroka, popij dva tri shakea, ako nemas para za shakeaove kupi 3 litre mlijeka pa dnevno pij litru. AKo ne ide s litru, popij dvije. POanta price je da se moras natjerati dok ti se organizam resetira i privikne na novo "normalno" stanje.

Cekam samo drvlje i kamenje radi toga sto toliko guram mlijeko :))) ali siguran sam da bi skoro skvaki ovaj skolarad nabacio dobrih 20, 30 kila s tim "protokolom".

Pitaj ako sto trebas!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.