New Posts New Posts RSS Feed - Potrebni savjeti za noge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Potrebni savjeti za noge

 Post Reply Post Reply
Author
Emina90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Emina90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Potrebni savjeti za noge
    Posted: 08 Studeni 2013 at 23:43
Eh ovako, visina 172cm, 59kg, trcim 3-4x sedmicno ukupno više od 15km. I sve je super, osim mojih butina koje imaju poprilicne naslage masti i dosta su krupnije u odnosu na ostalo tijelo. Pazim na prehranu. Zanima me koje vježbe su najbolje za oblikovanje butina kao i listova? Da li cucnjevi povecavaju obim mišica, jer je moj cilj smanjiti i izdužiti mišice?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 07:08
što se nogu tice ja sam imao najvitkije noge kad sam trcao i radio cucnjeve ustovremeno, neceš povecati voolumen mišica osim ako ne jedeš dovoljno da se to dogoi kakve god vježbe radila, ali super stvar za noge su ti šprintevi ili hiit, probaj hiit treninge (tipa 5 minuta jogging pa intervali 15 sekundi jako brzo pa onda jogging 45 sekundi i tako 6-8 serija i na kraju 5 minuta joging za hladjenje) ili lagano trciš 5 minuta pa odradiš 6-8 šprinteva od 50 - 100 metara (podižeš udaljenost kako podižeš kondiciju) i na kraju opet lagano trcanje, samo pazi na klopu i sve ce doci na mjesto, pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.