New Posts New Posts RSS Feed - Zdravo prezderavanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zdravo prezderavanje

 Post Reply Post Reply
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zdravo prezderavanje
    Posted: 07 Studeni 2013 at 01:32
Ovako los vam je dan, emocije vas pucaju, imate potrebu pojesti nesto, puno toga...

Pitanje je, cega se je najbolje prezderati, ako morate jesti, dok se ne zasitite, koja je najbolja namirnica ZDRAVA, ako morate jednu stvar izabrat uzet cu sad to i jesti dok mi se jede, sta jesti koja je to namirnica, koja je zdrava, i ustvari bi vam u normalnim kolicinama pomogla jako, moze vise primjera i objasnjenje zasto
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2013 at 01:52

...a da jednostavno pojedeš ono što ti se jede taj dan?

Dajte ljudi, opustite se malo Tongue

Mislim, ok je paziti i tražiti neke alternative ponekad, ali imam osjecaj da neki misle da za cijeli život moraju prekrižit neku hranu jer ce inace ne znam šta....umrijet sljedeci dan, dobit 20 kg preko noci, what? 

Ako pratiš forum, a pratiš onda vec znaš koje namirnice spadaju pod zdravo, mada se ja baš ne bih služila tim pojmom ali dobro.....sooo...u cemu je problem? Big smile Ubij se od posnog sira, wheya, piletine, jaja, zobenih, riže, krumpira,  šta ja znam cega, kužiš ti kakvo opširno pitanje si postavio Big smile Uostalom, pogledaj sve ove fine stvari koje avangarde radi na temi Pokažite što jedete.......i to može poslužiti kad je kriza.

Ja bi tebe sad mogla niz pitanja pitati tu......no opet...nekad se treba i opustiti malo....manje ceš pojesti necega što biš baš volio pojesti nego se da pokušaš tu želju prekriti raznim alternativama.....kod mene to cesto zna još gore sranje napravit.

Pojedi nešto po guštu i vozi dalje.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2013 at 09:18
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Ovako los vam je dan, emocije vas pucaju


ukoliko nisi na nekom režimu, a ovo iznad se dogadja ja bi svakako u takvoj situcaiji posegnula za nekim šecerom da te malo opusti..e sad hoceš se odluciti da ti se baš baš jede neki junk, brate pojedi, pa neceš umrijet od jednog dana a ako te savijest previse muci onda neku slatku aleternativu i etogac, prosao dan, tebi se hormoncici oporavili i sutra je novi
cookies are for pussies
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2013 at 19:01
ma da..samo ne bi valjalo da ima više tih dana u sedmici jer ono.. nema smisla Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.