New Posts New Posts RSS Feed - Testiranje namirnica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Testiranje namirnica

 Post Reply Post Reply
Author
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Testiranje namirnica
    Posted: 05 Studeni 2013 at 17:21
Želio bih podijeliti vrlo zanimljiv link na stranicu  http://dobrahrana.jutarnji.hr/testirano/

gdje tim nutricionista, ali i obicnih ljudi  testira razlicite vrste hrane.
Izdvojio bih zanimljive testove sardina iz konzerve, test zelenih cajeva,
test slanih krekera, test kikiriki maslaca itd.
Možda ce nekome ovo pomoci u dilemi koju vrstu sira kupiti
ili koju sardinu ili tunu jesti. U svakom slucaju zanimljivo je i zabavno.Smile
Never give up
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 18:37
e na to sam i ja naletila kad sam gledala kesten pire i slažem se s njihovom ocjenom:))

zanimljivo
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 18:49
ja se potpuno slažem s njihovom ocjenom za mlijeko Z bregov jer je to meni najbolje mlijeko u Hrvatskoj i okusom najbliže pravom domacem  http://dobrahrana.jutarnji.hr/testirano-mlijeko/
Never give up
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 00:47
Da, ali to i nije neka poanta, jer ne testiraju uopce kvalitetu, nego samo okus. Kad sam vidjela ocjenu za happy day sok od jabuke, odmah mi je pozlilo od pomisli na šecer, a kamoli da sam morala probati i sama.

Kad komentiraju neke brandove, odmah znaš po imenu što valja, a što ne, baš sam pogledala dosta toga da se uvjerim. Ok ideja, ali sigurno ne mjesto na koje cu sad ici po reference i poprilicno nepotreban site, ipak cemo na kraju krajeva sami odluciti o tome što kupiti, a ne tim kušaca.

Edited by zika - 06 Studeni 2013 at 00:49
LiveStrong
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 02:20
Misliš draga moja da ostali produkti koju kupuješ su nešto posebno zdraviji od Happy day soka od jabuke ? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 07:40
Ma najbolje je ono što si doma pripremiš.Domaci sok od jabuke npr od domacih jabuka je sasvim druga prica od kupljene jabuke...
I say no...
fat must to go...
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2014 at 09:03
http://punkufer.dnevnik.hr/clanak/hrana/mala-enciklopedija-aditiva-vjerujte-nam-ne-znate-sto-jedete---318391.html
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.