New Posts New Posts RSS Feed - kafici  i izlasci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kafici i izlasci

 Post Reply Post Reply
Author
marina16 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kafici i izlasci
    Posted: 27 Ožujak 2008 at 18:20
ovako...vikendom navecer kad izadjem van u neki kafic ili opcenito npr. na kavu uvijek pijem ili kavu ili bambus...pa radi vec prilicno dosadne kombinacije zanima me sto forumasi/ce piju tijekom izlaska jer se u kaficu nemoze narucit nista niskokaloricno... 
od sutra idem na dijetu I VI©E VJE®BAM!
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2008 at 21:30
iako teska srca, kad izadem van pijem obicnu vodu    uzmem slamcicu pa sama sebe zavaravam kako je to super, i kako drugi neznaju sto propustaju

a ako je prigoda gdje doslovno ne mogu izbjeci alkohol... tada popijem crno vino
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2008 at 23:39
kavu, al ne secerim. vikendima alkohol normalno pijem, volim sport i zdravu prehranu, al isto tako obozavam izlazit i ne ustrucavam se popit nekaj...  
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 00:57
 kavu skoro i ne pijem - vecinom uzmem zeleni caj.. a subotom - u zadnje vrijeme non stop martini.. da, znam jedna casa ima cca 200 cal
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 01:31
uf...nego mene to zamara,ja to svepotrosim u plesu,ja se smantan i plesen do zadnje pisme-obavezno! Tako da pijen uglavnom Holy pivu ili vodku...i to uglavnom zestoko sve cisto(tako moram manje letit na toalet)
By:©parogica:)
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 08:46
Ja sam ljubitelj jegera , gdje god .
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 10:25
  Heh preko tjedna sma min 2x negdje na kavi,

a onak petal i subotu sma vani do jutra i pijem ovisno sta mi pase od vina do zestice,najvise zestice(konjak,wiski i stock)
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2008 at 18:25
 Ja preko tjedna i na nedjeljnom skupljanju..popodne pijem nescaffe(jako ga volim),a preko vikenda ionako nikako ne pijem alkohol..tako da vanka u klubovima pijem Red Bull il cedevitu(s tim da mi kad trazim cedevitu..kazu nemaju i blido me gledaju...)Al iskreno mene zaboli ja sam super bez alkohola,volim bit trijezna i super se i bez tog zabavim jednostavno mi je alkohol uzas..Al ne swmeta mi da ga dr oko mene piju..ja ih vozim haha
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.