New Posts New Posts RSS Feed - Jedina stvar koja me sprjecava da pocnem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jedina stvar koja me sprjecava da pocnem

 Post Reply Post Reply
Author
Skinny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skinny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jedina stvar koja me sprjecava da pocnem
    Posted: 26 Ožujak 2008 at 09:51

Pozdrav svima!

Nedavno sam cvrsto odlucio promijeniti nacin zivljenja na zdravije i bolje. Ne pusim zadnjih mjesec i pol dana i to mi je najveci uspjeh. Super se osjecam i uopce ne dolazim u napast.

Takodjer sam se odlucio zjacati jer sam do sada potpuno zanemarivao svoje tijelo i prakticki me nije bilo briga kak izgledam. Skuzio sam da je to glupost i sad zelim to promijeniti.

Posto sam ekonomist i poduzetnik, onda sam vrlo streberast i perfekcionist oko rjesavanja problema. :) Kupio sam si jednu super knjigu u buildanju i pomocu nje si slozio super plan vjezbanja.

No naisao sam na problem, a to je prehrana. Ne znam kako da si slozim jelovnik. Nemojte me krivo shvatiti, znam koje namirnice bi trebao jesti i sve to. Problem mi je sloziti raznovrsan jelovnik od kojeg necu poludit nakon nekoliko tjedana.

Najgore mi je sto sam totalno zauzet tijekom dana i ne znam kada cu naci vremena si skuhati jela koja bi trebao jesti. A opet se ne zelim hraniti samo shake-ovima. :/

Kako ste vi rjesili ovaj problem?

Ja sam mislio mozda da si navecer skuham sve za sljedeci dan, bubnem u hebeni taperware i to furam sa sobom sljedeci dan. :/

Ne znam, to mi je stvarno veliki problem. Kako ste si vi rjesili prehranu?

 

Hvala svima i sve najbolje,

Skinny.

 

"All we need to decide is what to do with the time that is given to us."
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 14:01
Ponajprije pohvale i podrska u promjeni nacina i stila zivota!

Glede jelovnika, najvaznija je volja. Jelovnici stavljeni kao preporuka na ovom portalu doista su raznovrsni i ne bi trebali voditi ka ludilu. Razumljivo, ne ukljucuju nezdravu hranu koja je cesto uzrok odustajanju ili pucanju. No, ne mora tako biti. Vazno je prihvatiti zdravu prehranu, a namirnice i unutar nje mogu pozitivno utjecati na raspolozenje.

Druga je stvar priprema i konzumacija. Svjeze pripremljen obrok koji ukljucuje npr. odrezak i rizu, doista moze biti i jest problem zaposlenim ljudima. Pogotovo onima kojima menza ili restoran nisu sastavni dio pauze na poslu. Tako je i meni.
Nazalost, za vrijeme posla si ne mogu priustiti kvalitetan obrok ukoliko ga sama ne donesem sa sobom, ali ga nadomjestim tunjevinom, posnim sirom ili necim slicnim. U tom slucaju, odrezak pojedem nakon posla (bez UH).
Svakako, ukoliko imas vremena za pripremu obroka i konzumaciju istog na poslu, preporuca se prije svega.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.