New Posts New Posts RSS Feed - Cikliranje ugljikohidrata-cilj gubitak masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cikliranje ugljikohidrata-cilj gubitak masti

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 18:44
ajjj blago tebi...ja moram do utorka izdrzat Confused  ne znam uzela sam sad kokosovog ulja
i malo cashews  i opet mi je muka  Cry
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2014 at 18:15
Da li ima tko kakvu provjerenu metodu cikliranja uh za gubitak masti?Treniram 5xtjedno...Pon,sri,pet u teretani,radim stronglifts 5x5,to mi odgovara pošto tako najlakše pratim jel dobivam ili gubim na snazi a uto i čet radim doma swingove sa girjama i sklekove,radim 20 swingova i 15 sklekova u superseriji pa onda sljedeću seriju smanjim za jedan sklek dok ne dođem do 1 skleka,pauze su mi oko pola minute između serija...
Uglavnom TDEE mi je 3000,sad jedem 2500...uglavnom uvijek imam problem da ne mogu skinut dovoljno sala da mi se vide pločice i onda previše smanjim kcal i završim skinny fat i onda idem na masu na kojoj se brzo zamastim jel jedem previše nakon gladovanja praktički,sad bi htio napravit to skidanje sala kak spada i onda čisto na masu...zapravo imam malo kila(94) za svoju visinu(198),al se debljam na samo dva određena mjesta,donji dio trbuha i podbradak i užasno me to smeta pa bi to htio prvo maknut...molim pomoć jel stvarno imam veliku želju da to napravim sad kak spada jer se već dvije godine vrtim ukrug bez pravog pomaka,iz krajnosti u krajnost a na kraju ispadne s*anje....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.