New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav! :)

 Post Reply Post Reply
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav! :)
    Posted: 09 Listopad 2013 at 16:32
e super, onda te cekamo tamo s receptima i slikama jer meni vec ponestaje ideja
cookies are for pussies
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 16:21
Hihi, I have a cunning plan... Znam za slatkiše, napravila sam vlastitu kuharicu, odnosno, isprintala je, tako da imam nekih 30 recepata za "slatke trenutke", to sam zaboravila napomenuti. Jedini je problem kojem sam tek prije mjesec dana stala na kraj manja kolicina kolacica, pošto smo momak i ja sami, pa nam je uvijek ispalo previše. Mislim, nije da se nije riješilo... :D Temu sam površinski prelistala, pronašla sam ih par i radim ih na redovnoj bazi, ali definitivno cu veceras opet zaviriti jer je sigurno iskocilo nešto novo.

Što se težine tice, ja sam light, baš kao i moj jogurt, pa mi je maksimum pet kila u svakoj ruci. Za sada sam time zadovoljna, iako sam kroz koji mjesec mislila dodati još koju.

Hvala ti puno na lijepom doceku i savjetima. :) 


Edited by Wednesday - 09 Listopad 2013 at 16:22
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 16:14
dobrodošla Wednesday vidim sve vec pratiš i u toku si pa cu ti samo zaželiti dobrodošlicu i slobodno pitaj ako te sta bude zanimalo
što se tice ovoga što si napisala vidim da si zaljubljenik u vježbanje pa me zanima jesi li probala kad raditi s težinama kakvim ili sve baziraš na bodyweight vježbama? takodjer, što se tice slatkog i slatkiša možeš pogledati pod Nutricionizam- Pokazite sta jedete ja napekla tuce kolaca pa ako si zainteresirana za slatko škicni tamo   
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 16:03
Eto, odlucih se i ja registrirati, nakon što vas citam vec dobra dva mjeseca tijekom kojih sam dosta toga naucila i, naravno, primijenila - stoga, mnogo vam hvala. O motivaciji da ne pricam, potrudit cu se da dalje ide u istom tonu.

Pa da pocnem... 

Nikad nisam bila sklona fizickim aktivnostima, uglavnom je došlo do njih iz potrebe za dolaskom na odredjenu lokaciju pa sam tako biciklirala par kilometara dnevno kad sam išla u školu, kasnije sam dosta pješacila, takodjer zbog škole, a kada bih imala nešto više vremena (i kila :D), intenzivnije bih zapocela s nekom fizikalom, najcešce je to bila Jillian Michaels (dobro, uz mene je još uvijek), bicikl, role, bla, bla. Inace sam visoka 162 cm, trenutno imam 52 kg, inace je to bilo 55 kg, ali nikad nisam bila debela. Eh, bitna je informacija da bi do toga došlo dva puta godišnje i ta faza bi trajala mjesec, dva, a onda bih se vratila obavezama kao dobroj staroj isprici za neaktivnost. Ili igricama, to je još bolja isprika. :D

Medjutim, prije cetiri mjeseca sam odlucila tome stati na kraj. Pogadjate - opet imam viška slobodnog vremena, ali ovaj put želim stvoriti (a djelomicno sam i uspjela) navike koje ce me pratiti kroz život i uciniti ga kvalitetnijim. Prvo sam "riješila" 30 Days Shred, na polovici sam tome dodala Brazil Butt Lift i svakodnevne šetnje od 45 minuta do sat vremena. Tada mi je to malo dosadilo pa sam pocela sa 6 Week 6 Pack, ali sam zadržala 30DS, a trenutno radim Killer Buns & Thighs, pola sata preskakanja užeta i dva puta tjedno 6W6P i(li) BFBM. 

Da, dobro ste zakljucili, Jillian mi je super. Za razliku od onog lika iz BBL-a koji zvuci k'o Belic iz GTA i tijekom cijih se vježbi nisam mogla prestati smijati (možda sam od toga dobila veci dio trbušnih). :D 

I prehranu sam sredila, koristim kokosovo ulje/maslinovo, integralnu tjesteninu/rižu/ine, bijelo meso i ribu (crvenom sam alternativu pronašla u soji), i mlijecni proizvodi u frižideru su oni s najmanjim udjelom masti, vodu oduvijek pijem u velikim kolicinama, a sokovi mi i nisu baš toliko dragi, tako da tu nije bilo problema, ali sam zato kavopija. Srecom, cijeli staž ne koristim šecer. Ahilova peta su mi cigarete i slatkiši, naravno, pa svaka dva dana pojedem jednu malu Torticu ili tome slicno. Junk i slicno jedem jednom u mjesec dana, iz pristojnosti, ako dodje do obiteljskih okupljanja, ili - ako me baš pukne - pojedem koji komad pizze. Ali sve se to svodi na jednom mjesecno, tako da nije greda. A i da se zalomi drugi put - nije da cu umrijeti, samo treba potrošiti. 

Uglavnom, prije dva sata sam narucila orbitrek, tako da ce to biti lijepo osvježenje u tjelovježbi, pošto mi se trenutni programi vježbanja približavaju kraju. Uz to, aktivirala sam i momka, pošto živimo zajedno. On ima lagani problemcic - giht koji mu otežava tjelovježbu. Inace ima 195 cm i 100 kg, tako da tu ima dosta posla, obzirom da nije baš aktivan. Ako ovdje ima netko tko boluje od iste bolesti - hvala što ce nabaciti koji savjet što se nacina izvodjenja vježbi tice, a samim time i prehrane. 


Edited by Wednesday - 09 Listopad 2013 at 16:11
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.