New Posts New Posts RSS Feed - trvrdoglavo ccc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trvrdoglavo ccc

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trvrdoglavo ccc
    Posted: 08 Listopad 2013 at 11:56
Slažem se, kako sam rekla - fali dobra koncepcija i kvalitetna hrana.

Zbunjena, odredi si neke okvirne kcal, omjere i jedi uravnoteženo, kvalitetno i na održavanju neko vrijeme. A onda lagano u deficit. Ili ako vec hoceš nešto naprednije - ali onda sa smislom i dobrim planom.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 11:48
Originally posted by zbunjena zbunjena wrote:

Uh,nezz proteini su mi uvijek oko 100g na kraju dana kad zbrojim,pasti oko 60ak a ostalo uhi

Za taj kao pauza jelovnik
D:zobene/razeni + posni+sunka/salama + jogurt
Vocka
R- cca 50g proteina+50g uh + povrce
Malo orasastih/tamna cokolade
V:kruh+meso/posni+salama+povrce



mislim da se moras malo pozabavit racunanjem prvo kao i tipom hrane. Osobno ne preferiram IF ali u slucaju da ga netko radi kao ti jelovnik mora biti pomno isplaniran- hrana i makronutrijenti tebaju biti dobro rasporedeni. Kod tvog jelovnika to nije baš napravljeno, npr. D- povrce (vlakna?) kojim jelovnik treba bit krcat..isto tako i ova sunka/salama- nije bas bogata proteinima koje trebas, tu bi trebalo jesti pravo meso..Uglavnom, kako nisam pristalica IF nemogu se sprjeciti da ne kazem da bi mozda trebala ipak probati na 2 tj neki uravnotezen pristup s 4-5 obroka na dan pa onda kreniti s rezanjem tj deficitom na neki nacin koji izaberes. U svakom slucaju sto god da pocnes radit dobro isplaniraj
cookies are for pussies
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 11:37
Uh,nezz proteini su mi uvijek oko 100g na kraju dana kad zbrojim,pasti oko 60ak a ostalo uhi

Za taj kao pauza jelovnik
D:zobene/razeni + posni+sunka/salama + jogurt
Vocka
R- cca 50g proteina+50g uh + povrce
Malo orasastih/tamna cokolade
V:kruh+meso/posni+salama+povrce

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 09:55
Originally posted by zbunjena zbunjena wrote:

Hmm,znaci
Low:
D:nis,mozda kava/caj s stevijom
Trening prije rucka
R-cca 200-250 mesa,salate neke uvijek i oko 50ak grama uh-vecinom i manje(30+)al ajd
Mozda kocka dvije cokse tamne/4-5oraha il treca opcija 10ak badema/ljesnjaka/indijskih orascica+ najcesce caj s limunom il kava
V:krekeri-3 net carbs po komadu s posnim(~100g),salama/sunka od pil prsa + neka salata ili oko 200g posnog s sakom orasastih ili sad me puca neka manija pa si napravim low carb brownie in mug i prelijem s kik.maslacom i cimetomm njam

Ah punjenja-
D:nis
R:1-2 pohovane snicle(piletina,bijelo)+salata+oko 100g kuh kromira/juha,oko 2/3 od polovice pil.prsa,100-150 g pecenog krompira+salata
U:2 palacinke s nutelom/malo voca/red-dva neke cokse/komad kolaca/U got the point
V:~100 domaceg razenog/graham kruha,posni,pil salama,salata i ak zafali kcal malo tvrdog sira,peke domace il kuhena

Ah ono...zvuci sporo,a cm u bedru i dva u struku su me ohrabrili,al onda puf-stop-ni makac
Zato planiram do 19 vako,pa 10-12 dana pauze pd low carba i cak jest dorucak-da sokiram organizam i onda back on track ;)

Dojmovi?



Cekaj, zadnji put jedeš oko 18h? 

Kako stojiš sa mišicnom masom?


Gle....na ove low dane ti jedva dodješ do 1000 kcal, ako i toliko, nategla sam....a na dane "punjenja" je teško procijenit jer više manje junkaš, ali ne bih se i s time kladila da dodješ do tih 2000....što znaci da si vecinu vremena na premalo kcal, premalo proteina, premalo svega, punjenja su ti loša i nedefinirana, nemaš niš povrca i sve skupa...nije ni cudo da ti baš ne ide :)

Na pocetku ti je krenulo jer si izbacila uh-e i srezala kcal...ali moralo je stati.


Vidim da si planirala sad neko vrijeme malo uravnotežit jelovnik...ok, to ti i nebi bilo loše i ja bih ti savjetovala da s tim kreneš što prije.  Kako si tocno planirala jesti?






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 08:50
If se krece od 14:10 pa do 18:6-ovisi o obavezama,a makrosi-ja bi rekla 35-40 uh,25-30 p i 30 m

Trening-nije zbog masti,neg mi je jednostavno lakse i ugodnije se osjecam...

Gymka,imas kakvu konkretnu ideju?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 00:29
hmmm...ni je ovo neki low carb nit je ovo punjenje Smile

Treba tu malo bolja koncepcija.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 00:23
huh, sad sam tek skuzila da si na IF što objašnjava dorucak koliko sati dnevno budeš? to je kao neki skraceni IF od 8-10 h ili kako?
cookies are for pussies
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 00:06
ides po IF principu s obzirom da radis trening na taste pa ciljas na dodatno spaljivanje mašcobe ili ti jednostavno tako paše?
24/7
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 23:57
zasto ne doruckujes ? to me prvo bode u oci u biti imaš 2 obroka i tu uspiješ pojesti 1400-1500kcal? koliki su ti omjeri makronutrijenata sad na low, a kakvi na punjenju?
cookies are for pussies
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 23:26
I da zaboravih-kad sam uj u skoli,onda je trening prije rucka-nataste,a ak sam poopdne onda je kad dodem iz sk-oko 7(znaci nekih 8h bez hrane)
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 23:24
Hmm,znaci
Low:
D:nis,mozda kava/caj s stevijom
Trening prije rucka
R-cca 200-250 mesa,salate neke uvijek i oko 50ak grama uh-vecinom i manje(30+)al ajd
Mozda kocka dvije cokse tamne/4-5oraha il treca opcija 10ak badema/ljesnjaka/indijskih orascica+ najcesce caj s limunom il kava
V:krekeri-3 net carbs po komadu s posnim(~100g),salama/sunka od pil prsa + neka salata ili oko 200g posnog s sakom orasastih ili sad me puca neka manija pa si napravim low carb brownie in mug i prelijem s kik.maslacom i cimetomm njam

Ah punjenja-
D:nis
R:1-2 pohovane snicle(piletina,bijelo)+salata+oko 100g kuh kromira/juha,oko 2/3 od polovice pil.prsa,100-150 g pecenog krompira+salata
U:2 palacinke s nutelom/malo voca/red-dva neke cokse/komad kolaca/U got the point
V:~100 domaceg razenog/graham kruha,posni,pil salama,salata i ak zafali kcal malo tvrdog sira,peke domace il kuhena

Ah ono...zvuci sporo,a cm u bedru i dva u struku su me ohrabrili,al onda puf-stop-ni makac
Zato planiram do 19 vako,pa 10-12 dana pauze pd low carba i cak jest dorucak-da sokiram organizam i onda back on track ;)

Dojmovi?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 22:59
Hmmm, kila baš i nije puno za to vrijeme :)

Možeš li napisat kako su izgledali ti low carb dani i punjenja? Bar okvirno?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 22:33
Eh, u mjesec dana-kila + oscilacije ono low carb/punjenje pa bude svakako,al ono kila je down-plan je do 63-62,5
Mah..svuda me ima,ramena,bokovi,bedra,stomak i nije toliki(stuk 64-65,pupak 68-69 i donji dio-na pola puta izmedu pupka i nezz kak se to kaze,onaj dio gdje gacice pocnu xD 78-80 :S)pomirila sam se da.nikad necu imati nozice kakve sam sanjala,al mi se sad svidaju,cvrste stabilnr oke su,al onda bih bar taj donjo li dio stomak htjela ono dokrajcit,bas da je fini :
Treninzi 3*tjedno,a izmedu nis special-pjeske.do sk i natrag(2,5 km u jednom pravcu)+ tjelesni 2* jedno-radimo nes na foru kruznog-10min trcanja kao zagrijavanje a onda prodemp svaku vecu mis.skupinu(svega ima,marinaca,sklekova,cucnjeva s medicinkama...)

Btw
Visina 174
Kilograma 64

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 22:13
Smile

Koliko je kg-a otišlo u tih mjesec dana?

Trbuh ti je inace kriticna tocka?

Radiš nešto izvan tih treninga (usput, koliko ti je tih treninga tjedno?), kardio neki?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 21:27
ovo sam ljeto bila na "masi" mijesano s odrzavanjem-jela oko 2000(-+100) kcal i dobila 2,5 kg...po mojoj procjeni oko 1,5 kg mislica..znaci dosla do 65 kg i pocetkom sk godine odlucila skinuti neke 2-max 3 kg sto meni osobno smetaju(ne puno,ali bih se bolje osjecala bez njih,valjda)..znaci,prvo sam na dva tjedna samo bila na 1600 kcal- makrosi 40-45:30:25-30 a zadnja dva tjedna low carb(14oo-1500 kcal) s jednim do dva punjenja tjedno-vikend i tad sam oko 2000 kcal

sto se tice treninga-neam mogucnosti za teretanu,vjezbam doma-dalibor,zuzka,sara,shaun,mike-sve po malo :)
najcesce su to intervali 6min rada(45:15) pa min odmora i tako 4 kruga-uvijek se trudim ponavljanje vise i na kraju budem posteno izmorena...

zaboravih napomenuti da sam na if-u jer mi to super pase,ali od 19.10 planiram biti na 3 obroka dnevno-kao neko carb-nesto-punjenj kako bi restatala organizam i onda do kraja god ponovno na blagu defki i trip to salo do kraja...

svasta sam ja sad ovdje nadrobila,al eto,valjda je za neki pocetak razumljivo i ima dost info-a :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 21:11
prehrana i trening od kad si krenila na defku..opisi sta si radila sve do sad
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.