New Posts New Posts RSS Feed - No pain, no gain  :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

No pain, no gain :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 16:36
Vjerujem ti da jesi!
Napisala sam po Biblije sad, ali sam odustala, jer bi ponavljala i sebe i tebe u nekim stvarima, pa cu pustit nek svako iz tvojeg posta stvori svoje zakljucke, postavi ciljeve ...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 17:23
Hope so Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Crvenjakuša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crvenjakuša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 17:32
Ajme ljudi kako dobro receno! Svaka cast! Naježila sam se dok sam citala! Tako je malena, nedaj se! Voli sebe, nacin na koji pricaš, hodaš, postojiš, nacin na koji jesi!

Pogledaj se u ogledalo i traži vrline umjesto mana.

A ponajprije budi zahvalna!

Na tome što vidiš,hodaš, cuješ, dišeš! Toliko ljudi ne zna što znaci zahvalnost! Samo hrabro i naprijed draga, vidiš da su svi uz tebe!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 18:02
To su tako jednostavne i prirodne stvari na koje tako cesto zaboravljamo Smile


Ja se nisam baš preduhovno izražavala ovaj put LOL ali nekad taj malo suroviji rjecnik napravi više od zamotavanja u lijepo Smile


Edited by Gym_girl - 20 Listopad 2013 at 18:02
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 22:12


Ovo je stvarno predivno napisano...Heart

Ma ne znam šta podvuci mislio sam naci nešto...ali svaka recenica nadovezuje drugo..tako je smisleno i rpedivno napisano...

Ja se nadam da ovo nije samo još jedan bravo Gymka...da ovo nije svaka cast Gymka... 

I onda dalje po starom...Nekada klimanje glavom nije dovoljno...pljesak može pokazati poštovanje..vrijednost necega receno...ali može i otjerati ptice oko nas ako ih uplašimo zar ne?

Samo se pitajte zar je toliko bitno ono što mislite da je bitno u vašem životu? Dali je to ono što želite..dali je to ono što vas cini sretnim...odgovor je tu...pred vama!!! Vi manipulirate time... Ne ja ...ne ona...ne susjed..ne netko treci...

Samo ponavljam opet klimanje glavom nije dovoljno...važno je ono što ste prihvatili od toga klimanja..ono što je ostalo u vama..ove rijeci vam moraju biti kao dobar dan.

Zaista je predivno napisano..baš geldam cijelo vrijeme tekst...i pitam se...dali zaista...kžite što je moja draga Gymka mislila .... Neki su procitali...neki su rekli "u ima puno teksta,nije to za mene" , koliko od procitanog je ostalo u nama...
Nekada niej dovoljno samo procitati...prije nego se zapitate dali smijete pojesti komad torte..ili necega što samtrate zabranjenim i  bježite od toga... Što bih napravio onaj, tko si to ne bih mogao priuštiti...što bi možda za rodjendan htio tortu..a nema koga da mu napravi...niti ima cime da plati....

Gymka me zbilja oduševila...i draga..jednostavno rasturaš ...i svaka rijec je baš na svom mjestu..i zbilja je predivno Heart ovo ostaje unutri! :) <3
.
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 22:20
Originally posted by malenaa malenaa wrote:

Hvala ti Mett, ma danas mi je baš loš dan, sva sam tužna i crnjak...Imam ja problem izgleda najveci sama sa sobom, i to se odražava na sve ostalo.


dok ne pokušaš nešto na barem 10 nacina kao da nisi pokušavala uopce..mislis da su svi koji su ovdje, a postigli su bilo kakav rezultat to postigli od prve? ja znam da ja nisam..kad padnes, ustanes se ponovo i krenes dalje kao da nista nije bilo
cookies are for pussies
Back to Top
malenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2013 at 10:07
Rasplakali ste me Heart  Bitno je kad padneš ustati se, ja sam jucer pala ono žestoko, ali zato cu se danas ustati i krenuti kao da ništa nije bilo. Zbog sebe, a i vas jer ste stvarno podrška.!




Edited by malenaa - 21 Listopad 2013 at 10:10
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2013 at 10:19
Imamo svi svoje crne dane , i nije lako , ali eto imaš nas tu.... pa kad god, znaš da cemo se truditi ti pomoci....samo budi spremna slušati i prihvatiti , živjeti ceš puno bolje i sretnije....a crni dani ce biti zaista rijetkost...jer ti si ta koja boja taj dan u boju koju želi znaš :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2013 at 11:17
Heart

Nije loše osjecati se loše povremeno, ne treba se opravadavati niti boriti protiv toga, badava to kad samo te emocije trpamo u kutije koje se onda rasprsnu jedan dan pa poludimo.......polako, samo traži dobro u svemu, budi zahvalna na onome što imaš, zamjecuj sitnice pa ceš nekako prirodno imati sva manje razloga za pravu zabrinutost.

Dopusti si biti nekad down...ali onak, na površini...neka neki temelj u tebi uvijek zna da je sve u redu i da sama odlucuješ kako ceš dalje Wink Hug

Ajmo   i hrabro u novi dan Star






Edited by Gym_girl - 21 Listopad 2013 at 11:17
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
malenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 11:34
Samo da se javim, sve ide dobro, a i whey mi je stigao, okus orah kako je to finoooo :) Vježbam, i dobro se osjecam. Heavy
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 14:54
super
glavu gore i idemo dalje
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 14:54
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
malenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2013 at 18:45
Di ste mi? :) Evo da se javim da znate da redovno sam tu i pratim vas. Napredak je ocit, idem polako ali sigurno, razvila sam i neki zdraviji odnos prema hrani, a vježbanje mi je nešto bez cega ne bih mogla. Kanta wheya je otišla, sad krece skupljanje novaca za drugu rundu. Big smile
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2013 at 23:04
Ovo je lijepo cuti:)) bravo!!!
Samo tako dalje
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.