New Posts New Posts RSS Feed - Gdje u teretanu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gdje u teretanu?

 Post Reply Post Reply
Author
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gdje u teretanu?
    Posted: 30 Rujan 2013 at 21:44
Pozdrav ljudi,

idem u teretanu Sparta gym u Medarskoj ulici, mislim da to spada pod Malešnicu u Zagrebu. Cijena je bila cijelo vrijeme 250kn neograniceno. Za teretanu su sve rijeci hvale, 1000 kvadrata, radi od 6 ujutro do 22:30, ljudi super, odlicno opremljena no eto pojavio se problem. Digli su cijenu na 300 kn što ja iz principa odbijam platiti. Pljacka nas država a sad se više nemožeš ni sportom baviti bez da te prcaju. Produžio sam sada zadnji mjesec i tražim neku ok teretanu za do 250 kn/mj neograniceno cijeli dan (ne do 16h). Nemora biti 1000 kvadrata nego bitno mi je samo da ima sve sprave, šipku za zgibove, cijevi za dipseve, bencheve, bucice itd. I da, mora biti na podrucju Jaruna, Preckog, Malešnice, Španskog, Stenjevca,. Molim za savjet.

Hvala


Edited by Lepy - 30 Rujan 2013 at 21:45
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 22:03
Tamo ti je blizu Makrofit.

Ne znam kakva je teretana, samo znam da je jako blizu Sparti.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 22:08
Ok, hvala, sutra cu se zaletiti da vidim što nude, ima još prijedloga?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.