New Posts New Posts RSS Feed - Naj jeftiniji whey
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Naj jeftiniji whey

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Naj jeftiniji whey
    Posted: 10 Travanj 2008 at 19:18
Originally posted by denis denis wrote:

jel se moze kako od njega ugojit?mom frendu se povecao obujam sala (ono vodenasto) od kreatina,jel moguce kako od wheya?btw,frend nije jeo sranja,na "dijeti" je bio
 

Sva sreca pa je pitanje primjereno, na mjestu, jasno i jednoznacno...
Da se razumijemo, "ugojit" kako ti kazes se moze i ako svaki dan jede(s) vise nego sto iskoristi(s), bio to whey, mlijeko, sir, jaje, meso, riba ili sto drugo.
 

Edited by Hammerstrength
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
denis View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2008 at 19:52
jel se moze kako od njega ugojit?mom frendu se povecao obujam sala (ono vodenasto) od kreatina,jel moguce kako od wheya?btw,frend nije jeo sranja,na "dijeti" je bio
 
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2008 at 18:32
gdje se moze kupiti osim u teretanama?moze li i u ljekarnama,moram li u ljekarnama priloziti nesto,kao npr osobnu za cigarete pri kupnji? ispravite me ako sam krivo skuzila dosad-sluzi samo za regeneraciju i rast misica?
znam da su vecini ova pitanja sigurno smijesna,narocito deckima,ali ja neznam,a ima toliko informacija na forumu da te sve zbuni pa neznas kaj je tocno,a kaj zabluda...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 21:55
Originally posted by Nikola Nikola wrote:

ma kakav PRO NUTRITION-SMECE OBICNO KAO I BIO TECH,   uzmi twin lab,dymatize,optimum,ultimet,nutrabolics,muscle tech! 

Rijeci osobe s puno "znanja" i "iskustva" u vezi suplemenata... Pozdrav Nepobedivi!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 17:30
ma kakav PRO NUTRITION-SMECE OBICNO KAO I BIO TECH,   uzmi twin lab,dymatize,optimum,ultimet,nutrabolics,muscle tech! 
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
supersizeme View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote supersizeme Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 12:17
 Hvala svima na savjetima!

Za sad skupljam novce pa onda kupujem Scitech!()

Al treba mi whey poslje treninga tak da škg ce mi bit i vise nego dosta.

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 01:09
 Iako i ovdje vidim prisustvo duha Nepobedivog, moj odgovor na temu je sljedeci: PRO.NUTRITION pogotovo ako se naruci veca kolicina a kvaliteta je odlicna! Koga zanima neka provjeri o njima na njihovoj stranici. što se mene tice, nenadmasni su u pogledu ulozenog/dobivenog.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
ambrozz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambrozz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 00:31

 hmm...decki ako vam napravim jedan kolac i sva ga trojica probate i pitam vas za okus svatko ce imati razliciti odgovor  ...kuzite.

svaki organizam je jedinka za sebe osim jednojajcanih blizanaza ne...

za Benetton  se inace siva u Bosni ,u principu sve je stvar u kuharu koje i koliko zacina stavlja u jelo.

Inace dao sam osobno neke od poznatih firmi na analizu,ali naravno ima vise vrsta analiza,npr,kod analize za dobivanje deklaracijske dozvole se neutvrdjuje

postotak proteina ups...kuzite

Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 18:44
ja kad pijem na prvom mestu twin lab-creatin fuel mikronizovani koj je jako skup posle njega ultimate nutrition-crea pure to su mi 2 najbolja-i labradin koj je takodje jako skup    a posle od ABB,dymatize,pro lab,optimum nutrition, 
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 18:38
Originally posted by Nikola Nikola wrote:

kolko para tolko muzike....ja ne kazem da boi tekovi proizvodi ne rade...daleko od toga....ali su jako,jako prljavi....jest da me njihov kreatin naduva kao svinja,ali dzaba mi to kad sam rosav kao hijena i po licu i po ledjima 


lolcina

ja uzimam od multipowera creatin i mogu ti rec djeluje zadovoljavajuce,a nije ni skup!
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 17:28
kolko para tolko muzike....ja ne kazem da boi tekovi proizvodi ne rade...daleko od toga....ali su jako,jako prljavi....jest da me njihov kreatin naduva kao svinja,ali dzaba mi to kad sam rosav kao hijena i po licu i po ledjima 
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 17:16
Originally posted by Nikola Nikola wrote:

BIO TECHsmece najgore

pa da bas sam spomeno,ali et ak gleda najjeftinije onda je to to!
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 13:47
BIO TECHsmece najgore
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 12:39
prvo i osnovno mislim da ti je malo i š50 kn dat za proteine ako ih bas zelis pit!

Jer za tih š50 kn obicno dobijes 900 grama ili š kg proteina!

A ako bi ih bas poceo pit i to ovisno 2 ili 3x dnevno to bi ti bilo pre_pre_malo!

Osim ak bi samo pio poslje treninga 30 grama s vodom onda nekako ajde inace pisi propalo!


ps fakat nsiam naletio na neki whey od š kg koji kosta manje od dvjestotinjak kuna osim biotechovog smeca!

Frend mi ga je popljuvo da j nisam tio ni vidit kakav je opce!

Kaze on tesko se muti(grudice),pjeni se i nema ucinka!

Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 10:57
pa kupi onda jeftiniji......... 
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
supersizeme View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote supersizeme Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2008 at 10:25

Originally posted by Nikola Nikola wrote:

samo ti uzmi skuplji pa ces videti razliku.... 
 

Al nemam novaca da svaki mjesec dajem 300kn whey, dok recimo za š50kn bi mogo

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.