New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana bez mlijecnih proizvida, sirovog voca i p
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana bez mlijecnih proizvida, sirovog voca i p

 Post Reply Post Reply
Author
damar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana bez mlijecnih proizvida, sirovog voca i p
    Posted: 23 Rujan 2013 at 14:39
Pozdrav svima,

Preporuka lijecnice je da totalno izbacim mlijecne proizvode i sirovo voce i povrce iz prehrane. Ima li netko slicnih poteškoca i što koristite kao zamjenu?

Hvala,

D.
nije da nije a nije ni da nije.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 14:45
zbog cega? ako smeta laktoza kupuj mlijeko bez laktoze. Kokosovo mlijeko i bademovo su isto super zamjena ukoliko neceš jesti mlijecne, a voliš mlijeko. Što se tice sirovog voca i povrca-- preradi ih ako nesmiješ sirovo- kuhaj, peci..
cookies are for pussies
Back to Top
damar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 23:52
žuc. da, za povrce i voce je lakše, ali mlijecni proizvodi su mi baš bili veci dio prehrane, pa mi je sad malo zbunjujuce šta i kako (više jogurt i sir svježi, namazi, nego samo mlijeko)..
nije da nije a nije ni da nije.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 00:06
Originally posted by damar damar wrote:

žuc. da, za povrce i voce je lakše, ali mlijecni proizvodi su mi baš bili veci dio prehrane, pa mi je sad malo zbunjujuce šta i kako (više jogurt i sir svježi, namazi, nego samo mlijeko)..

e onda vjerovatno zbog laktoze..ah, nema druge nego tražit negdje postoje li kakvi sirevi bez laktoze ili probaj kupit mlijeko bez laktoze pa sam praviti sir (neznam je li to uopce moguce, al mozes probat )
u ovim sirevima imas jako malo laktoze
sirevi: brie, camembert, edamer, ementaler, gouda, parmezan     
ili jednostavno izbaci sve mlijecne i rješen problem

Edited by avangarde - 24 Rujan 2013 at 00:07
cookies are for pussies
Back to Top
damar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 08:57
polip u žucnoj kesi i užasni bolovi u predjelu rebrenog luka. rece da izbacim sve ali SVE mlijecne proizvode i sirovo voce i povrce. malo je neobicno bez svježeg sira i jogurta, pa zato upitah šta biste jeli ako ne smijete to :)

i da, hvala :)
nije da nije a nije ni da nije.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.