New Posts New Posts RSS Feed - ili-ili!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic Closedili-ili!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2008 at 13:34

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Originally posted by Nikola Nikola wrote:

d3m0n ne mozes ti protiv hammerstrength,uvek ce te poklopiti 

Mozes ti rec sta oces i on takodjer!

Ali ne znat tko sam i sto sam!Nit sta sma sve prosao sto se tcie teretane i svega vezano uz to!

Ali dobro vi ste pametni kaj citate po netu i kaj solite pamet onim sto ste negdje culi!Svaka cast!

E pa sma vi prodajite tudju pamet ja se vise necu javljat!
 

                     samo ti nastavi sa pisanjem,postavio si sliku,lijepo se vidi tko stoji dok mnogi ovi experti nisu u mogucnosti da to urade,,

svaka cast,teorija je jedno a stvarnost

 je drugo,,tko kaze da je najbolje trcati na prazan stomak

,,,to je jedna od mnogobrojnih teorija koja kaze da tada u

stomaku nema hrane koja bi se mogla sagorijeti  pa ces tad sagorijeti vise masnih naslaga,,mozda hoces ali ces u toku da´na unijeti dosta vise kalorija koje nece biti potrosene.........

najbolje je djogirati kasnije tokom dana kad imas vise energije,mocices vise da trcis a kad trcis duze i vise sagorijeces vise i kalorija...ja trcim dva puta dnevno po 30 minuta,ubrzavam metabolizam itd

tko kaze da je odmah po ustajanju dobro krenuti sa vjezbama,,nije,razlog je nasa kicma ili kraljeznica,,,,kad spavamo nasi diskovi koji se nalaze izmedju kicmenih prsljenova napuhavaju se ili nadimaju,,,,,to su kao sto znamo ustvari jastucici od od hrskavice koji u kicmi imaju ulogu amortizera,njihovim naprezanjem rano ujutro  izlazemo se riziku koji se zove -discus hernija-,,,,,,trebalo bih sacekati sa vjezbama najmanje jedno š-2 da taj prirodni otok otpadne pa da onda krenemo sa vjezbama.........

 

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2008 at 14:05
Originally posted by emilio emilio wrote:

š. tko kaze da je najbolje trcati na prazan stomak

,,,to je jedna od mnogobrojnih teorija koja kaze da tada u

stomaku nema hrane koja bi se mogla sagorijeti  pa ces tad sagorijeti vise masnih naslaga,,mozda hoces ali ces u toku da´na unijeti dosta vise kalorija koje nece biti potrosene.........

2. najbolje je djogirati kasnije tokom dana kad imas vise energije,mocices vise da trcis a kad trcis duze i vise sagorijeces vise i kalorija...ja trcim dva puta dnevno po 30 minuta,ubrzavam metabolizam itd

3. tko kaze da je odmah po ustajanju dobro krenuti sa vjezbama,,nije,razlog je nasa kicma ili kraljeznica,,,,kad spavamo nasi diskovi koji se nalaze izmedju kicmenih prsljenova napuhavaju se ili nadimaju,,,,,to su kao sto znamo ustvari jastucici od od hrskavice koji u kicmi imaju ulogu amortizera,njihovim naprezanjem rano ujutro  izlazemo se riziku koji se zove -discus hernija-,,,,,,trebalo bih sacekati sa vjezbama najmanje jedno š-2 da taj prirodni otok otpadne pa da onda krenemo sa vjezbama.........

 

3. Ovo si procitao negdje drugdje i to vrijedi za treninga s utezima, ne za low intensity crobni.

2. Ovo je vjerojatno tako jer ti tako provodis crobni, jer jednostavno tebi tako odgovara i jer mislis da za crobni treba imati energije (pitanje je kakve energije) i jer mozda drukcije ne mozes, ili ti se ne da dizati ujutro. Za crobni nije bitno izgoriti sto je moguce vise kalorija, pokidati se i "unistiti" CNS (ne radimo ancrobni crobnim), vec ono sto ja stalno naglasavam, izvor potrosene energije.

š. Procitaj neke recentnije studije i savjete nasih natural natjecatelja, kao i nekih ljudi koji su prosli sjajne transformacije tijela (dakle ne natjecatelja) pa ces vidjeti o cemu svi oni pricaju. Ne o crobnom, nego o tajmingu, tj. kada ga je najbolje odraditi. Ili jednostavno ne razumijes funkcioniranje organizma,a  to mi se naravno ne da objasnjavati... To moras znati prije nego dodjes na forum ili bilo gdje i pocnes raspravljati.

I na kraju, dopustit cu si jedno pomalo pristrano pitanje, mislis li da znas vise od profesora Jaksica kada toliko zustro branis neka uvjerenja koja su sve, samo ne opce poznate cinjenice?

 

Edited by Hammerstrength
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2008 at 20:12

Originally posted by Nikola Nikola wrote:

d3m0n@      brate nisam mislio nista lose,nego ti kazem da ti ne vredi da se raspravljas sa hammerstrength jer njemu nije cilj da ti lepo objasni da naucis nesto,nego mu je cilj da te poklopi i da ti pokaze kako ti neznas a on zna i to jako puno,razumes?uvek ide za tim da te nadmasi, pozdrav!
 

                  slazem se

Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2008 at 22:48
@Hammerstrength ako si takav strucnjak za sve samo ti reci di oces da se najdemo pa cu ja da ti pokazem kako stvari stoje kdo mene!Mislim toliki si strucnjak pa bi te volio upoznat da vidim kakav si u stvarno!
Da vidim kako kod tebe stvari stoje.Spomeno si nogometase!Pa covjece ti nisi zdrav pa znas ti na sta oni lice.Pa oni su ko osusene sljive gore!

Mislim jos nesto da nadodam ako si takav ekspedt za kondiciju i za sve ja te pozivam i na jedan mec pa da vidim koliko ces da budes izdrzljiv protiv mene!

Nista osobno ali ne volim kad mi se neko ku.ci a bez pokrica!Reci neku lokaciju u zg i naci cemo se nije problem!
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2008 at 22:50
Originally posted by Nikola Nikola wrote:

d3m0n@      brate nisam mislio nista lose,nego ti kazem da ti ne vredi da se raspravljas sa hammerstrength jer njemu nije cilj da ti lepo objasni da naucis nesto,nego mu je cilj da te poklopi i da ti pokaze kako ti neznas a on zna i to jako puno,razumes?uvek ide za tim da te nadmasi, pozdrav!


Sorry sto sma te krivo svatio!A et u postu prije sma mu reko sve sta sma imo a posto je takav ekspert volio bi da ga na djelu vidim!


Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2008 at 12:00
Decki malo ste mi u offtopicu.

Odgovarajte direktno na temu a svoje ostale diskusije rjesavajte u posebnoj temi ako smatrate da je to potrebno iako svatko ima pravo na svoje misljenje.

Sva izazivanja ovdje nisu potrebna.
 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2008 at 19:34

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

@Hammerstrength ako si takav strucnjak za sve samo ti reci di oces da se najdemo pa cu ja da ti pokazem kako stvari stoje kdo mene!Mislim toliki si strucnjak pa bi te volio upoznat da vidim kakav si u stvarno!
Da vidim kako kod tebe stvari stoje.Spomeno si nogometase!Pa covjece ti nisi zdrav pa znas ti na sta oni lice.Pa oni su ko osusene sljive gore!

Mislim jos nesto da nadodam ako si takav ekspedt za kondiciju i za sve ja te pozivam i na jedan mec pa da vidim koliko ces da budes izdrzljiv protiv mene!

Nista osobno ali ne volim kad mi se neko ku.ci a bez pokrica!Reci neku lokaciju u zg i naci cemo se nije problem!
 

Zasto mi trpas rijeci koje nisam nigdje napisao u svome postu? Molim te pronadji to gdje sam spomenuo nogometase? Gluposti...vise ne znas ni sto pises.

A ova svoja djecja prepucavanja ostavi za ulicu ili djecji vrtic.

Ovakvo sto se dogodi kad osoba vise ne zna kud bi, kad je pribijena uza zid i jedina obrana je napad. Ako vec vidis da drugi zna nesto vise barem se dostojanstveno povuci i nemoj napadati emocijama nego cinjenicama!

I dalje sam u ocekivanju obaranja mojih teza?

Back to Top
*slatkica* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 5
Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2008 at 19:45
U ovo temi ima toliko testosterona da se citajuci osjecam ovako
Ajmo decki rjesavajte to na neke druge nacine......
Vjeujem da nikome nije zanimljivo vase prepucavanje, ak ste face, sva trojica, nadjite se i rijesite to na nacin koji prilici pristojnim deckima kakvi, vjerujem jeste.... razgovorom .....ovo je ipak vec malo previse......

 

Edited by *slatkica*
Obozavam njokice :-)
Back to Top
Fitness.com.hr View Drop Down
Admin na usluzi ;)
Admin na usluzi ;)
Avatar

Joined: 08 Listopad 2006
Status: Offline
Points: 47
Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2008 at 19:56
Dosta je bilo. Svi daljnji postovi koji nisu striktno vezani za ovu temu se brisu.    
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2008 at 20:18

Originally posted by Fitness.com.hr Fitness.com.hr wrote:

Dosta je bilo. Svi daljnji postovi koji nisu striktno vezani za ovu temu se brisu.    
 

Sasvim dobronamjerno: napokon! Ovo je trebalo slijediti vec nakon prvog izazivanja.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2008 at 22:44
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

@Hammerstrength ako si takav strucnjak za sve samo ti reci di oces da se najdemo pa cu ja da ti pokazem kako stvari stoje kdo mene!Mislim toliki si strucnjak pa bi te volio upoznat da vidim kakav si u stvarno!
Da vidim kako kod tebe stvari stoje.Spomeno si nogometase!Pa covjece ti nisi zdrav pa znas ti na sta oni lice.Pa oni su ko osusene sljive gore!

Mislim jos nesto da nadodam ako si takav ekspedt za kondiciju i za sve ja te pozivam i na jedan mec pa da vidim koliko ces da budes izdrzljiv protiv mene!

Nista osobno ali ne volim kad mi se neko ku.ci a bez pokrica!Reci neku lokaciju u zg i naci cemo se nije problem!
 

Zasto mi trpas rijeci koje nisam nigdje napisao u svome postu? Molim te pronadji to gdje sam spomenuo nogometase? Gluposti...vise ne znas ni sto pises.

A ova svoja djecja prepucavanja ostavi za ulicu ili djecji vrtic.

Ovakvo sto se dogodi kad osoba vise ne zna kud bi, kad je pribijena uza zid i jedina obrana je napad. Ako vec vidis da drugi zna nesto vise barem se dostojanstveno povuci i nemoj napadati emocijama nego cinjenicama!

I dalje sam u ocekivanju obaranja mojih teza?

 

                 o kakvim tezama je rijec?????

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.