New Posts New Posts RSS Feed - Metabolon
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Metabolon

 Post Reply Post Reply
Author
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Metabolon
    Posted: 22 Kolovoz 2013 at 20:28
Što velite o ovome:

http://www.sci-muscle.hr/metabolon.html

"Metabolon je originalni beta-hydroxy-beta-methylbutyrate koji je testiran od strane Olimpijskog komiteta Velike Britanije i americke NASA-e. Kako astronauti provode i do 2 mjeseca u svemirskom modulu, nemaju fizicke aktivnosti i nalaze se u bestežinskom stanju, dolazi do mišicne atrofije. NASA je dugo godina radila na tom problemu te ustanovila da beta-hydroxy-beta-methylbutyrate ne samo da sprijecava mišicnu atrofiju vec ima i jak anabolicki efekat te dolazi do stvaranja novih mišicnih vlakana. Testiranja koja je sprovela NASA na kontrolnim grupama starosne dobi od 60-70 godina rezultirala su porastom mišicne mase i snage za 30% kod osoba koje su koristile beta-hydroxy-beta-methylbutyrate i to u kolicinama od 1500-3000 mg dnevno u periodu od 3 mjeseca."

Jel itko cuo uopce za to, ili možda ima kakvog iskustva? Piše da povecava sintezu proteina u mišicima za 300%.

Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 06:41
Ja ga nisam rabio, ali rekao bi da radi, jer je USSR još prije NASA-e to otkrio i sudeci po kemijskoj analizi ne samo da djeluje na proteinsku sintezu, vec i posješuje glikolizu, te umanjuje kolicinu vode potrebnu za funkcioniranje enzima.

Izgleda kao dobra stvar ali nece dugo ostati legalna jer nema istraženih nuspojava, a sigurno moraju postojati xD.

U svakom slucaju dobra stvar za klince.
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 07:06
hmm gazda pises da sigurno ima nuspojava i onda da je dobra stvar za klince. Ne idu mi bas te 2 recenice jedna uz drugu :) . Inace koliko sam vidia po forumima svi hvale proizvode od sci muscle da su brutalni.
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 08:41
Bacanje para.. probao skoro sve njihove proizvode pa nis...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 19:05
sutra narucim i javim vam se na božic sa novom fotkom :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 19:11
Moj prijatelj ga je nedavno uzeo, i kaže da ne primjeti ikakav utjecaj. Doduše, ne koristi ga dovoljno dugo da bi i primjetio nekakve velike rezultate. Jedino što kaže da je odvratan za piti, i da se prvi puta zamalo ispovracao.

Negdje sam našao da bi osobe koje imaju problema s jetrom mogle imati problema ako konzumiraju ovo, tako da mi nije sigurno.. :D
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 07:50
To je i meni prijatelj prica za massrage od sci muscle da je okus ocajan da ga nije moga popit nikako i na kraju ga je proda haha
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2013 at 10:36
ja pijem metabolon i nista od njega,ne bacaj pare,320 serviranja ,pijem ga vec 5 mjeseci,obicni marketinski trik
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 10:49
Originally posted by matelula matelula wrote:

hmm gazda pises da sigurno ima nuspojava i onda da je dobra stvar za klince. Ne idu mi bas te 2 recenice jedna uz drugu :) . Inace koliko sam vidia po forumima svi hvale proizvode od sci muscle da su brutalni.


Bolje da se klinci truju dok su imuni i jaki, a žele to nego da neki pametan covik se sjebe.
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 13:00
da najbolje tako dok se jos razvijamo tad je najzdravije
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
badboy1987 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboy1987 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 16:33
Dugo sam razmisljo dali da kupim metabolan...i kupio sam ga,mislio sam da ce biti barem pola rezultata od onog sto su naveli,ali Nista!Ljudi ne bacajte pare na to!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.