New Posts New Posts RSS Feed - POMOC !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

POMOC !

 Post Reply Post Reply
Author
Sandi123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2013
Location: Krupa
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandi123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: POMOC !
    Posted: 15 Kolovoz 2013 at 15:36
Pozdzrav svima idem u teretanu oko 3 mjeseca. Dobio sam nesto mase al doso sam na taj nivo da se vise ne mogu pomaketi ;S I misic mi nema nikakvog oblika pogotovo prsa... 
Sta trebam uraditi ? 
Back to Top
Ch4KiT View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ch4KiT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 15:51
Ako mislis u smislu pomaketi da nemozes dobit vise mase,gledaj maximalni misic koji mozes dobit tjedno ti je do 500-1000 grama misicne mase,preporucam da dobijes masu,malo vise hrane jak dorucak,rucak 3-4 sata prije vjezbe zavisi kaj jedes kolko da ti se razgradi izvjezbas se te se najedi poslje vjezbe zdravo puno,a misici se ti dolazit,nemozes ti odmah nakon 3 mjeseca imat prsa,radi vjezbe za prse i dolazit ce polako.
Ja sam ti dobio 10 kg misica ovako,jak dorucak,rucak par sati prije i nakon vjezbe ohladit se,okupat i najest i miran :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 16:01
Mjesecno mozda 500g, godisnje 5,6 kg.. ali tjedno 500-1000g, no way...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Ch4KiT View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ch4KiT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 16:07
Neznam ja ti kako kazes,ja sam vidio i svjedocio takvom rastu misica xD,mislim u tri mjeseca sam ja priodno sam dobio oko 3 kg misicne mase,tak da :/
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 16:50
 ali pitanje je ako si dobio ciste 3kg misicne mase..


Edited by davor23 - 15 Kolovoz 2013 at 16:51
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2013 at 22:38
Kad biš mogao mjesecno dobit cistih kilo mišica, to bi bilo vrh, al to isto tako zahtjeva rigoroznu kontrolu, trening onako spartanski i mentalno težak. Sumnjam da si dobio cistih 3kg mišicne mase u 3mj.

Sad ako si u vrhuncu puberteta kad tijelo je samo po sebi u stanju "ludosti" sa pravim poticajem i to je moguce.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Sandi123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2013
Location: Krupa
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandi123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2013 at 00:16
De ako mi moze iko napisati koje vjezbe da radim da bar napravim neki oblik misica :/
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2013 at 08:10
Možda vježbe sange? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Sandi123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2013
Location: Krupa
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandi123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2013 at 10:15
Probacu :D 
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2013 at 10:42
ako se radi o prsima da mozda nisi zanemaria gornji dio prsa? napisi neki primjer treninga
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2013 at 11:33
Nemoj probati :) Nego djeluj!!! :D 

Potakni na rast mišica tijelo :) 

Napiši program za prsa kako radiš da vidimo :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ch4KiT View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ch4KiT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 21:08
A cuj eto,neznam,ja jesam jos pubertet traje da,sve ukupno sam evo u 5 mjeseci dobio 10 kg,na tezini,a mozda 2-3 kg misica jednostavno,nebi bas reko da treniram spartanski ali svaki dan onako po 2 sata odprilike sve kombinacije,zgibovi vecinu vrsta,sklekovi vecinu vrsta,trbusni vecinu vrsta,pa onda vjezbe za noge kombinacije i onak dodem umoran ko pas se vratim i tako,pa ono,mlados ludost :D
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 21:21
Originally posted by Ch4KiT Ch4KiT wrote:

Neznam ja ti kako kazes,ja sam vidio i svjedocio takvom rastu misica xD,mislim u tri mjeseca sam ja priodno sam dobio oko 3 kg misicne mase,tak da :/


Od toga ti je možda 50% prava mišicna masa, ako i toliko. Ja sam u 6 mjeseci dobio 15, 16 kg, to je prosjecno 2.5 kg mjesecno, odn. 625 grama tjedno, odn. 90 grama dnevno.

Nemoguce da je sve to cista mišicna masa, iako imam jako malo sala. Dobar dio (taj drugi dio koji nije cista mišicna masa) ti je sigurno pošao negdje gdje ni ne primjecuješ, kao npr. u stražnjicu i noge. Vjeruj mi, barem pola te kilaže ti nije cista mišicna masa. Dobro, ne pola ali 30% najmanje.

EDIT:

Što se tice vježbi za masu, moja je preporuka one osnovne vježbe za pocetak. Benchpress, deadlift, cucanj, zgibovi, rameni potisak, razni drugi potisci, itd., s težinom da možeš odraditi 6-8 ponavljanja, a kod svake vježbe 4 serije. Nemoj koristiti sprave, nego samo bucice i šipku. Meni je to na pocetku davalo najbolje rezultate. Medjutim, nemoj pretjerivati s težinom ako nisi tehniku savladao, tehnika uvijek mora biti ispred težine, bez obzira koliko ti masa bila važna. Em se možeš ozlijediti, em ti vježba nece pogadjati prave mišice, pa ti se mišici nece skladno razvijati.

Uglavnom, prvo tehnika, a tek onda što veca težina.

Edited by Zohan - 17 Kolovoz 2013 at 21:39
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 10:17
Trebao bi raditi vježbe definicije, povecati broj ponavljanja, smanjiti odmor izmedju serija i pripaziti na prehranu ako ti je cilj oblikovati mišice.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 23:21
Originally posted by Sandi123 Sandi123 wrote:

Pozdzrav svima idem u teretanu oko 3 mjeseca. Dobio sam nesto mase al doso sam na taj nivo da se vise ne mogu pomaketi ;S I misic mi nema nikakvog oblika pogotovo prsa... 
Sta trebam uraditi ? 


izgleda da si unistavas tijelo a ne gradis ga pravilno,80% ti je prehrana i 20% vjezba,sredi prehranu,unosi puno proteina,i ugljiko onda kad to treba tijelu

jedi jedi i jedi,nadoknadi ono sto gubis vjezbanjem,dopusti tijelu da raste
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.