New Posts New Posts RSS Feed - koliko jesti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

koliko jesti?

 Post Reply Post Reply
Author
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: koliko jesti?
    Posted: 13 Kolovoz 2013 at 14:49
evo dragi moji fitovci,sutra idem na cjelodnevno pjesacenje u ilacu..posto do tam ima dobrih 27 km,setnja ce trajati nekih 7-8 sati...e sad me zanima ima li tko prijedloge kako se hranit,mislila sam bit na nekih 1700 kcal i prek dana low carb(jer me carbsi umaraju i imam od njih nekad osjecaj tezine u zeludcu)a kad dodem pojest neki slados i sendvic od domaceg graham kruha s poprilicno kikiriki maslaca posuto cimetom...sto mislite o tome,slados navecer oko 7-8 pa sendvic,hoce to bit previse carbs odjednom(u pitanju je 100 g kruha)...
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 18:52
ma,uživaj!!!!!!
to je samo jedan dan,jedi kaj hoceš!
dobru zabavu!!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 19:02
i da pojedeš sto tona šecera taj dan u 8h hodanja ceš sve potrošit. barem 3 sladoleda poliži
cookies are for pussies
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 19:22
27km za 7-8 sati? kaj idu i djeca s vama?
Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 19:44
gajba jel to komm na nasu "brzinu" ahahah-vjeruj mi,to je onak supp brzo s obzirom da smo vani cijelo vrijeme ;)
I ja mislim da ce sladoled pasti,sam se bojim hoce li mi 1700 bit premalo :/ ?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 19:52
pa jedi taj dan na odrzavanju, bar nekih 2000kcal. Ja bi bar tako. Brzina ili ne, napor je za tijelo hodati 7 h
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 23:12
Originally posted by zbunjena zbunjena wrote:

..sto mislite o tome,slados navecer oko 7-8 pa sendvic,hoce to bit previse carbs odjednom(u pitanju je 100 g kruha)...

Svih zabrinjavaju kruh i carbsi ali "poprilicno kikiriki maslaca" nije problem, ha ;)

Nakon cijelog dana low carba i hodanja, 100g kruha i sladoled je ništa....ne znam tvoju pricu ali kakva god bila, za taj jedan dan ( a i za inace) bezrazložno se brineš.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 23:50
ahah,gymka,nisu problem sveukupni carbsi,i inace ih unosim,ono 100-150-200g-kako kad,al nikad ih nisam uosila tak puno odjednom,cak i na cheat dane su rasporedeni na cijeli dan
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2013 at 00:01

Smile

Ne brini se oko toga Wink

Uostalom, misliš da bi taj jedan dan stvarno napravio toliki problem? Smile Jedan obrok? Nije to tako puno, to smo mi zaludjeni proglasili takvim LOL

Ja znam nagurat tako sve u jedan obrok...i bez cjelodnevnog hodanja :D

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2013 at 02:20
E ovako u 20 min hodanja neko izmednju srednju i brzu se potrosi hmmm oko 60 kalorija sto bi znacilo 1h bi bilo 180 kalorija i za 7 sati je to oko 1260 kalorija. Jedi sto god hoces. Bus ti to sve potrosila. Uzivaj i sretno.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2013 at 07:12
Ne smijem na gospu na masi sam :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.