New Posts New Posts RSS Feed - Izgubit par kila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izgubit par kila

 Post Reply Post Reply
Author
Bebic1303 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bebic1303 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Izgubit par kila
    Posted: 12 Kolovoz 2013 at 12:54
Pozdrav, nova sam ovdje i zanima me par informacija. Inace sam dosta informirana o prehrani, vjezbanju i cak ni nemam pretjerano problema s kilazom, osim mozda celulita koji se nakupio konzumiranjem kontracepcije. Dobro, i skinula bi koju kilu, najviše 3. Visoka sam 168 i teska 62 kg. Radim posao u kancelariji i vecinu vremena provodim sjedeci. U zimskom periodu treniram dva (nekad i 3X tjedno u teretani) a u ovo ljetno vrijeme trcim takodjer 2-3 x tjedno (izmedu 4-7 km). Prehrana mi izgleda ovako. Dorucak 7:00 zobene (koje sama napravim mjesavinom cistih zobenih pahuljica, sameljem malo badema, lješnjaka, brusnica), u njih uvijek ubacim neku vocku i to prokuham u vodi. Oko 11 na poslu pojedem posni sir u kojeg stavim malo niskomasnog jogurta i zlicu mojih mix muslija, rucak pojedem oko 15:30 ovisi šta je, najcešce puretina ili piletina sa šnitom kruha i navecer opet posni. Eto tako nekako otprilike izgleda. Kilaza mi je uvijek ista, najcešce primjetim razliku kad sam na godišnjem, i iako mi se cini da tad manje pazim na prehranu i dozvolim si slatko padnem za kilo dvije. Nije mi jasno na koju foru :-(
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 13:06
pozdrav na foru što se vjerovatno više kreceš nego kad nisi na godišnjem, uz uvjet da naravno i dalje treniraš na godišnjem? Ovo što si navela je ok, medjutim ne možeš ništa znati dok ne znaš koliko cega uzimaš..koliko posnog, koliko piletine? povrce?
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 14:58
Pozdrav Wink

Da, na foru da se kreceš više i jedeš manje, s obzirom da manje paziš vjerojatno nešto pobrckaš i iako to možda nije idealno, nesvjesno uneseš manje energije, cak i uz slatko...a i ljeti se automatski jede manje...

Kreci se što više možeš i složi jedan dobar izazovan trening. 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2013 at 21:37
Dobro došla
i manje se živciraš na godišnjem:)) pomaže i to
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.