New Posts New Posts RSS Feed - Gubitak masnog tkiva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gubitak masnog tkiva

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 14:41
A da probaš s cikliranjem ugljikohidrata? prema ovome što si napisao unosiš zaista malo ugljikohidrata, a i kalorije su prenisko..To te je vjerovatno dovelo do toga da tijelo odbija "otpuštati" masti (recimo to tako ) jer si usporio metabolizam..
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 16:25

dcman, imaš li koju sliku?

Kažeš da radiš sa vecim težinama, malo ponavljanja...mogu li pitat koje vježbe uglavnom radiš i na kojim si otprilike težinama s obzirom na ovakvu prehranu?


btw. što se to dešava sa muškima u današnje vrijeme Big smile

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dcman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dcman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 16:42
nemam slike, nikad se nisam volio naslikavat (s razlogom). Težine u teretani su valjda relativan pojam, morao sam napomenuti da radim s težinama koje su meni teške tako da napravim seriju od 4 do max 10 ponavljanja. Izmjenjujem dane npr prsa/tricepsi, ledja/ramena, noge i tako dalje. Vježbe radim one koje su mi dostupne u teretani Smile kombinacija mašina i slobodnih utega.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 16:50
Ja znam zašto pitam za težine, bez obzira na relativnost :)

Inace, 10 ponavljanja meni ne ulazi u manje ponavljanja ali dobro, imala sam nešto drugo na umu :) Nisi baš nešto konkretno odgovorio ali dobro, ti tražiš savjet ;)

Jedeš premalo i cisto me zanima koliko dobar trening uspiješ odradit tako. Ovo definitivno nije pristup s kojim biš trebao nastavit dalje....postepno diži kcal i dobro preispitaj svoj trening.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dcman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dcman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 17:08
Ma nije meni problem pisati težine samo se razlikuju od vježbe do vježbe, od serije do serije. Isto tako vi se tu jako volite hvatati za najmanje ili najvece brojeve :) napisao sam od 4 do max 10 ponavljanja, a tih 10 napravim u nekim "lakšim" vježbama ili u prvoj od serija. 

Npr ako radim ledja, radim na lat mašini, 4 serije, pocnem na 50-55, završim na 65. Koristim i onu pulley mašinu isto tako kao i lat. Ako radim bench press onda stavim sa svake strane po 20kg. Ako radim s bucicama za bicepse idem od 12 do 16kg i tako dalje. Pokušavam skratiti što više vrijeme odmora izmedju serija. Lijepo se iznojim i onda lagano odradim na traci 30-35min, 5km, znaci nikakav brzi tempo, ali je teško nakon treninga.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.