New Posts New Posts RSS Feed - š5 kg u 3 mjeseca
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

š5 kg u 3 mjeseca

 Post Reply Post Reply
Author
ines View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ines Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: š5 kg u 3 mjeseca
    Posted: 25 Veljaca 2008 at 19:33
jel to moguce? jel mi mozete preporuciti jelovnik i trening ( ne ono hodanje vec nego cim cu se zaista iscrpiti) i trajanje treninga da to sve istopim? ne jedem fast food vec 2 god ali mi tezina stalno mjesecno oscilira-š mjesec dobim 3kg,a drugi izgubim 2,sve normalno jedem ali te kg vucem od djetinjstva tako da tesko idu molim vas savjetujte me jer nemam nikoga da me savjetuje, 
Back to Top
ines View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ines Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2008 at 19:34
š60/65kg; 88-94-86 
Back to Top
ines View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ines Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2008 at 19:36
izracunala sam 30% od bazalnog metabolizma,iznosi 750 kcal -koji bi mi bio odgovarajuci jelovnik? 
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 16:16
sto vise crobnih vjezbi i nemoj jest previse ugljikohidrata vec vise se baziraj na bjelancevine... bit ce ti malo teze u pocetku se priviknut na to (ne znam kak se hranis inace) ali budes nakon par dana.. i jedi puno malih obroka...  

a sad koliko ces izgubiti - ne znam... ali pretpostavljam da š5 kg u 3 mj sigurno neces.. to ti je preveliki cilj za tako kratko vrijeme i ak izgubis toliko otici ce ti dosta misica i dobit ces jadno, mlitavo tijelo koje ne lici ni na sta... i velika je vjerojatnost da ce ti se desiti yo-yo efekt...

radje idi postupno- npr. svaki mj kila do 2..


Edited by jedna_mala
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 10:49

Originally posted by ines ines wrote:

š60/65kg; 88-94-86 
 

Imas struk 94? Uuuuu, to ti je jako opasno.... A koliko imas god?

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 10:55

Originally posted by ines ines wrote:

izracunala sam 30% od bazalnog metabolizma,iznosi 750 kcal -koji bi mi bio odgovarajuci jelovnik? 
 

A sta si ti to sebi racunala? Kakvih 30%? Ne razumijem.....

Postoji donja granica kcal koju ne bih trebala zanemariti. Isto smo visoke, ja imam 5š kg, a moja donja granica je š200 tako da nemam pojma sta si ti to sebi racunala....

Sto se tice te done granice, nemoj ici ispod toga!!!! Ako organizmu ne das osnovno, on ti to PAMTI, a onda ce ti SVE spremati u zalihe jer je preplasen da nece imati dosta za prezivljavanje! Tad ti nece znaciti nista ni pravilna prehrana, ako ce ti organizam uzvratiti spremanjem!!!!

Takve dijete, s malo kalorija, smiju se provoditi tjedan, dva. Ne zaboravi da ti se tada metabolizam usporova i sta onda - nakon nekog vremena pocnes jesti kao i prije i SVE TI SE SPREMA!!!!!

Predlazem odustanak od istih prije nego si i pocela!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.