New Posts New Posts RSS Feed - Dobivanje na težini bez gubljenja rezultata.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dobivanje na težini bez gubljenja rezultata.

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2013 at 17:34
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by viva_ganar viva_ganar wrote:

Zanima me jel ovo oke:
Ujutro: 80g zobenih sa sojinim mljekom + crna kava bez šecera
Nakon toga Speed & Agility, poslije treninga sam uzela bananu jer sam nakon toga išla radit rucak.
Rucak: Quinoa sa 250g pileceg filea pripremljenog na maslinovom ulju, 40g raženog kruha
Namjeravam napravit iz Les Mills Pumpa vježbe za trbušnjake
Nakon toga bi medjuobrok bio omlet punjen sa 40g gaude.
Za veceru sam mislila pripremit špinat na mlijeku.
I usput sam pojela jedan komad bucnice. Evo. Kritike, savjeti, korekcije, sve je dobrodošlo :)



Mice li se vaga? Smile Jer ako se mice i ako ti sve to skupa dobro izgleda onda imaš odgovor na svoje pitanje.

Ja bih se tu malo ukljucila u Davorove komentare, cisto sa svog stajališta, a sad kako kome :) Ja mislim da ti u dorucku cak i ne fali proteina jer ih imaš i u sojinom i u zobenim. Ja racunam i to tako da neke proteine uvrstiš, a kasnije ih još nadoknadiš.

Omlet može biti sa sirom, ne moraju to bit orašasti - ovako imaš i više proteina i više kcal. Mada i više masti Smile ali u ovoj fazi ti sad to možda i nece smetat. Zapravo, morat ceš sama vidjet. Sir je sam po sebi krcat natrija i nekima ne odgovara....i lako se preracunat u unosu masti. Ali sve ovisi o tome kako to tebi bude odgovaralo. I ja sam u svojim fazama proteinsko-masnih obroka radila istu stvar i funkcioniralo mi je sasvim ok :)

A u veceri treba dodat malo, da :) Ja bih na tvom mjestu odvojila malo mesa od rucka i ubacila tu - ne treba ti 250 g mesa u jednom obroku, radje dodaj još kruha.

Uglavnom....prati malo te brojke (i u hrani i svoje)  i gledaj kako ce ici s tim, ako bude trebalo što mijenjat, znat ceš :)




Ide, nesto vise od pola kile je dobiveno, rezultatima cisto zadovoljna :D trenutno svasta kemijam, uglavnom za veceru i poslije rucka gledam unositi manje UH, pa onda obicno jedem jaja, piletinu, posni itd. U zadnje vrijeme svašta nešto mrljam u kuhinji, i još više pratim kaj jedem, kolko, informiram se, trudim se ne otici ispod 2000 kcal dnevno i eto, ide sve kako treba :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.