New Posts New Posts RSS Feed - razlicita mlijeka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

razlicita mlijeka

 Post Reply Post Reply
Author
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: razlicita mlijeka
    Posted: 26 Srpanj 2013 at 15:46
Hej! Fitovci na trzistu sada ima razlicitih vrsta mlijeka: kravlje, kozje, rizimo, bademovo i od soje. Iz vasih iskustva koja preporucujete.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2013 at 21:18
Meni je bilo koje dobro, ali vecinom konzumiram sojino ili domace bademovo, oba su mi dosta fina :)
Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2013 at 21:48
a gdje uzimaš bademovo mlijeko?
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2013 at 22:32
Originally posted by medeni medeni wrote:

a gdje uzimaš bademovo mlijeko?

Pomuze bademTongue
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 18:50
Jucer sam probala sojino mlijeko prefino to bum si kupila. Isto sam probala bademovo mlijeko nije mi se nesto dopalo. Al bum ja ovak kad potrosim sojino bum probala rizino, pa bademovo i tako u krug
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 21:22
Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Hej! Fitovci na trzistu sada ima razlicitih vrsta mlijeka: kravlje, kozje, rizimo, bademovo i od soje. Iz vasih iskustva koja preporucujete.

Kako ti možemo preporucit iz iskustva kad svatko ima svoje Wink

Ja ti preporucujem ono koje tebi osobno odgovara. Za sve ovdje navedeno naci ceš razloge za i protiv. Kozje je najviše hvaljeno, ajmo rec. Sojino je fino ali pod upitnikom, ko i sve od soje Smile Kravlje je vjecna dilema, po meni nepotrebna. A ova ostala 2 nisam ni probala jer sam jednostavan tip i neda mi se eksperimentirat previše Big smile

Kombiniraj, možda je to najbolje i radi razbijanja monotonije i radi umjerenosti.


Edited by Gym_girl - 27 Srpanj 2013 at 21:23
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 00:29
Evo vec tjedan dana koristim sojino mlijeko. Drukcij
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2013 at 00:39
Drukcijeg je okusa, ali jedna casa ima 9 gr proteina i gledajuci druge. Taj ima najvise proteina.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.