New Posts New Posts RSS Feed - Miksanje Šejka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Miksanje Šejka

 Post Reply Post Reply
Author
Hakuna_Matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hakuna_Matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Miksanje Šejka
    Posted: 20 Srpanj 2013 at 11:03
Pozdrav  =) 

Eo registriro se da malo citam posto bi trebo pocet  vjezbat jerboga vise nemos ni umocit a kamoli igrat bez toga :P ,  inace  zbilja ste super Thumbs Up  naso sam puno korisnih informacija na forumu ;)

Zanima me par stvari vezano uz slaganje proteinskog šejka :  
 - s cim je bolje ( mleko ili voda ) ?
 
- dodaci - kada,koji,koliko ( vidio sam da ljudi pricaju o dekstrozi, glukozi,bananama  itd... ) ?
 
- optimalna kolicina sastojaka ( koliko se normalno stavlja praška,vode i ostalih sastojaka i koliko je previše za jednu rundu ) ?  

 - planiro sam piti odmah ujutru i posle treninga, jeli to dobra kombinacija ili neka druga ... 

Ako pomaze imam oko 83 kg i visok  nedje  183 cm ( mezomorf ) 

Molim vas pojasnite mi pojmove PWM, Booster , Gainer ?   

Hvala ! 
Back to Top
Hakuna_Matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hakuna_Matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2013 at 05:15
bump
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2013 at 16:26
bolje s mlijekom radi okusa, ali radi ucinkovitosti voda jer ce se brže tako probavit s obzirom da laktoza iz mlijeka uspori probavni proces malo

dodaci prije i poslije treninga sa iznimkom bcaa ako imaš extremne upale pa piješ i tijekom dana sa marendom i ruckom

optimalna kolicina ovisi o tvojoj kilaži i tvojim željama što želiš postic, inace neki predložak bi ti bio cca mjerica do mjerica i pol proteina (whey) + 2-3deca tekucine (biraj) + vocka (najcešceš al može i druge kombinacije)

PWM ti može znaciti post ili pre workout meal
Booster je nešto što ce biti najcešce na kofeinskoj bazi da ti razbudi receptore i da imaš više energije
Gainer-e nisam proucavao pa to ti ne znam rec :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Hakuna_Matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hakuna_Matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2013 at 15:11
fala :D 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.