New Posts New Posts RSS Feed - vjezbe za ahilovu tetivu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjezbe za ahilovu tetivu

 Post Reply Post Reply
Author
bart View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bart Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vjezbe za ahilovu tetivu
    Posted: 20 Veljaca 2008 at 22:53

Pozdrav!

Prije godinu dana imao sam rupturu ahilove tetive i od tada zbog nekog nelagodnog straha nisam bas prakticirao tjelesne aktivnosti sto je rezultiralo doivanjem masnog tkiva i smanjenjem misicnog tkiva, pogotovo na nogama. Prije ozljede sam se bavio amaterskim biciklizmom i trcanjem.

Moje pitanje je vezano za razgibavanje i zagrijavanje tetive pije samog trcanja. Odredjene vjezbe sam upoznao na fizikalnoj terpiji u Draskovicevoj (pozdrav svima tamo). Da li netko ima iskustva s tom vrstom ozljede, koje vjezbe rastezanja i zagrijavanja koristiti i na kraju koje vjezbe koristiti nakon toga za vracanje kondicije i opceg boljeg stanja?

Zahvaljujem

Bart
Back to Top
Spartanac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Spartanac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2010 at 23:01
Jel mi mozes dati neke vjezbe istezanja ahilove tetive? Aktivan sam sportaš i upalila mi se tetiva...idem na fizikalnu terapiju i radim neke vjezbe ali-pomoci nikad dosta tako da sad upijam svo znanje o tome:-)
Hval
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2010 at 08:09
  Mozda tu nadjes sta. LINK
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2010 at 08:13
Originally posted by Spartanac Spartanac wrote:

Jel mi mozes dati neke vjezbe istezanja ahilove tetive? Aktivan sam sportaš i upalila mi se tetiva...idem na fizikalnu terapiju i radim neke vjezbe ali-pomoci nikad dosta tako da sad upijam svo znanje o tome:-)
Hval



I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.