New Posts New Posts RSS Feed - 122Kg zelim da budem dio vaseg tima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

122Kg zelim da budem dio vaseg tima

 Post Reply Post Reply
Author
ajna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ajna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 122Kg zelim da budem dio vaseg tima
    Posted: 02 Srpanj 2013 at 22:55
pozdrav svim buducim mrsavicama,treba mi vasa podrska-svako dnevna da izdrzim treninge i dijetu i hrpa savjeta.
170cm
122kg
36g

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2013 at 23:40
Hej dobro došla,imati ceš podršku od svakoga naravno :) Koji su ti treninzi,kako stojiš sa prehranom :) pomocemo ti svi koliko možemo :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ajna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ajna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 14:06
hvala,eee ovako imam usporen rad stitne zljezde,sad sam to regulisala drzim pod kontrolom hormone,ee zbog debljine se javio i diabetis 2 eee,od januara sam krenula kod dr.privatno ona je ujedno natrucionista i od tada sam smrsala 7kg,trenirala sam insaniti(naravno koliko sam mogla izvesti vjezbe) 3 dana u sedmici,do prije mjesec dana,onda sam pocela raditi i ne mogu stizati na treninge.sto se tice israne,uhhh smijem pojesti 3 obroka,i radi ljekova moram ih imati,kolicina-kolika mi je saka ruke toliko mora biti u tanjiru.mada sam znala pojesti sta i sa strane.ali kako sam prestala ici na treninge dobila sam 2kg za mjesec i juce sam ukljucila opet trenine sa neta i brojac kalorija
danas kukuruzna kasa,oko 200grama tresanja i oko 18h cu rucati grah ono solo nista u njemu i salatu.eto valjda nije premalo
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 14:22
Originally posted by ajna ajna wrote:

hvala,eee ovako imam usporen rad stitne zljezde,sad sam to regulisala drzim pod kontrolom hormone,ee zbog debljine se javio i diabetis 2 eee,od januara sam krenula kod dr.privatno ona je ujedno natrucionista i od tada sam smrsala 7kg,trenirala sam insaniti(naravno koliko sam mogla izvesti vjezbe) 3 dana u sedmici,do prije mjesec dana,onda sam pocela raditi i ne mogu stizati na treninge.sto se tice israne,uhhh smijem pojesti 3 obroka,i radi ljekova moram ih imati,kolicina-kolika mi je saka ruke toliko mora biti u tanjiru.mada sam znala pojesti sta i sa strane.ali kako sam prestala ici na treninge dobila sam 2kg za mjesec i juce sam ukljucila opet trenine sa neta i brojac kalorija
danas kukuruzna kasa,oko 200grama tresanja i oko 18h cu rucati grah ono solo nista u njemu i salatu.eto valjda nije premalo


samo 3 obroka? tko ti je to pisao? sa dijabetesom se ne treba šaliti.. takoder insanity ti ne bih preporucila na 122 kg. bilo bi najbolje kad bi se uputila u neku teretanu i našla privatnog trenera, objasnila mu svoje probleme te da ti on/ona osmisli program prehrane i treninga.
sretno!
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 16:13
hej Ajna ,jako ti je je to malo,pogotovo još uz to ako radiš posao i program insainity,mislim probaj lakši kardio trening naci,malo da se ono stekneš snage izdržljivosti,insainity program kako samo ime nosi nije lagan,pa malo skini koji kg masnoce ,tijelo da ojacaš i onda budi spremna na njega, :)

200g trešanja nije obrok :)
ubaci si povrca u prehranu to bi ti jako dobro došlo i proteina,iz mesa,jaja sira ,jer ne želiš da ti se desi katabolizam, nije cilj da gubiš mišice jel nego masnocu :)

Jer bojim se ako pocneš sa insainity programom koji je dosta kompliciran,da ceš osjetiti da je težak kroz dane,i onda odustati,tako da jedan lijepi tempo uhvati, i nemoj se bojati jesti,jer ako imaš okvir kalorija koji je potreban da ti smanji tjelesnu težinu ici ce to dolje ne brini se :)

Ako si vec na tri obroka i ne možeš drugacije,ona neka budu podebljana,jer ovo je jako jako malo :)  Posavjetuj se sa doktorom za hranu,jer otac mi ima problema sa dijabetesom,i doktor m uej dao upute,koju hranu koju ne, tako da samo polako :) ne moj krenuti naglo :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ajna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ajna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 17:25
ma doktorica je tako preporucio mozes sve jesti sem tjestenine,ma ja cim malo podebljam odose kile.jest tezak insaniti,srce drma,Smile,al eto,gledam stranicu i kupim inf.pocetnik jesam zato sam ovde.znaci proteini su najvazniji,gledala sam ovde neke vjezbice,ako imate kakve linkove lght vjezbica ali efikasnih postavite

Edited by ajna - 03 Srpanj 2013 at 17:26
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 20:08
nije cilje raditi samo light vježbe nego preko light do srednje teških doci do onih najtežih i tamo nastaviti napredovati
Na linku imaš dobar websajt sa puno treninga samo odaberi one lakše i s njia kreni pa kad ti postanu prelaki onda na srednje itd, imaš tamo puno i o klopi i pocetnicki program treninga pa samo kreni, puno bolje od insanitiya po meni :)
Link
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 00:28
Originally posted by ajna ajna wrote:

ma doktorica je tako preporucio mozes sve jesti sem tjestenine,ma ja cim malo podebljam odose kile.jest tezak insaniti,srce drma,Smile,al eto,gledam stranicu i kupim inf.pocetnik jesam zato sam ovde.znaci proteini su najvazniji,gledala sam ovde neke vjezbice,ako imate kakve linkove lght vjezbica ali efikasnih postavite


nisu proteini najvažniji, sve je jednako važno sad je bitno da kao dijabeticar (i moja mama je isto pa znam šta je to) gladaš da ti svi ugljikohidrati (evo linka pa malo prouci https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zdrava-prehrana.aspx) budu niskog glikemijskog indeksa (znaci sve bijelo zamijeniti raženim, integralnim). Voce takodjer ono nižeg GI (imaš hrpe tablica sa GI voca na webu). Potom proteini da dolaze iz piletine, puretine, ribe..I na koncu zdrave masti tipa maslinovo ulje, kokosovo ulje, bademi, kikiriki u ljusci itd.
Ako imaš brojac kcal odredi svoje dnevne potrebe https://www.fitness.com.hr/blog/Gym_girl/Kako-krenuti-.aspx, po mogucnosti bi bilo dobro da mjerac racuna i omjere u postocima (evo jednog dobrog http://www.mynetdiary.com/).
Trening je Markan postavio + možeš ubacivati šetnje po pola sata svaki dan ako imaš vremena.
Evo, toliko od mene
YOU CAN DO IT sretno!
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 00:32
Kao što ti je Markan rekao,nije cilj ostati na light,kreni sa time to ti mora biti pocetak nekakvi,ne možeš uzeti program od nekoga tko vec je u tome dugo,jer teško da bi ih pravilno izvela,a i ako bi nebi mogla pratiti,a stime bi se još preforsirala i nebi ništa postigli,moraš se razvijati kroz treninge ne biti na istoj bazi skorz,kada osjeca da možeš pokušaš,ako ne možeš neka te ne baca u ocaj,doci ce vrijeme kada ceš moci,samo budi strpljiva :)

Pa gledaj ako imaš pravo jesti sve,malo prouci o namirnicama  hrani kako što osnove barem neke,pa da si možeš prilagoditi prehranu kako paše to bi ti bilo najpametnije :D,svaki makronutrijent ima svoju ulogu,i protein i UH i mast, protein je osnova za gradnju,materijal, važan je , Uh je važan za energiju,svaki nutrijent ima svoju ulogu u tijelu,i dobro ih je sve imati,tako da znaš sama što volš,kako ti paše,ne možemo te na nešto siliti i reci e to ti je tako to moraš jesti da bi ovo,ne! Jer samo ceš to zamrziti,pogledaj malo pronjuškaj prije nego kreneš prouci par sati odvoji,pripremi se složi si programcic nekakvi pocetni i kreni lagano,tu cemo biti da te savjetujemo,koliko znamo i možemo, :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.