New Posts New Posts RSS Feed - kako se kvalitetno hraniti sa malo para
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako se kvalitetno hraniti sa malo para

 Post Reply Post Reply
Author
kikigenu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kikigenu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako se kvalitetno hraniti sa malo para
    Posted: 05 Lipanj 2013 at 23:14
ljudi, kriza je na sve strane, zelja za fizickom akivnoscu ne jenjava a novaca da se se zadovolje energetske potrebe za intenzivne treninge nema. ima li ko kakav carobni recept, napitak ili bilo sta da pomogne?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 01:02
Zobene su jeftine, a izvrsne ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 06:44
npr, ja si kupim kiu tjestenine i kilu riže (priznajem nisu integralne) 20 kuna a od svakog pakiranja od kilu imam po 5 obroka, piletinu hvataš na akciji (ako možeš kupit domacu možeš ako ne ideš u trgovacke lance) kila piletine se može ubost i sa 40 kuna, zobene su dosta jeftine, posni sir možeš ulovit na akciji i za 9 kuna pola kile, 10 jaja je oko 12 kuna (konzum standard) a još kad su na akciji hehe ili kupiš na placu, jucer sam ulovio ogromnu glavicu kristal salate za 3,5 kn, imaš onu pakiranu salatu (u konzumu je obicno 10 kuna al ako je blizu istek roka onda spuste 50 % tj na 5 kuna) i tako, snalaziš se kako god možeš, voce isto na akciji skupa s jogurtom pa se gura nekako :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 08:15
je,ja sam strucnjak za snalaženje,odnosno preživljavanje!
sve si mislim kak bi trebal onaj Bear Grylls,doci kod mene na obuku!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 09:06
Markane nekako mi je prica jako poznata ahhaah :)))) Bar se na tebe ne deru kada pojedeš kilu mesa hahaa :D

Haha Bear Grylls .... Mislim da ne postoji veci Expert za hranu od njega..u detalje !
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 09:49
Danas je hrana stvarno sve skuplja i skuplja, a primanja su sve manja i manja... stanje je katastrofalno! Zato ja nikome ni ne govorim da jede dnevno 200-300g proteina jer znam koliko to kosta, a da budem iskren, meni je zao bacat novce na hranu, radije manje jest ustedit za neko putovanje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 11:17
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Markane nekako mi je prica jako poznata ahhaah :)))) Bar se na tebe ne deru kada pojedeš kilu mesa hahaa :D

Haha Bear Grylls .... Mislim da ne postoji veci Expert za hranu od njega..u detalje !


pša ono drnem cca 400 grama baš cu sad toliko za rucak sa 200 grama riže i hrpom salate hehe ali da nitko se ne ljuti :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.