New Posts New Posts RSS Feed - Koliko whey + glukoza mijenja gainer?!?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko whey + glukoza mijenja gainer?!?

 Post Reply Post Reply
Author
Mike_1987 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike_1987 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koliko whey + glukoza mijenja gainer?!?
    Posted: 03 Lipanj 2013 at 11:28
Postovanje!

Imam 25 godina i treniram vec 2 godine s ciljem povecanja misicne mase (175/63, a zelja mi je 175/75), a onda bi nastavio s definicijom. Do nedavno sam sam miksao 4 bjeljanjka + 3 banane+ 1 dcl mlijeka, a onda sam se odlucio da kao za probu narucim volumass 35 gainer... Medjutim, svrljajuci po internetu, dosao sam do informacije da je jos jeftinije i ucinkovitije pomjesat whey i glukozu, pa me zanima koliko je to zapravo
tocno i sto vi mislite o tome?!?

Naravno da uz to jos imam svoj plan prehrane ( zobne pahuljice ujutro, pa zatim sendvic od kruha sa cijelim zitaricama i maslacem od kikirikia, onda jedem ugljikohidrate tipa integralna riza, pasta, krumpir pire s manje mesa prije treninga i za rucak kad je dan odmora za rucak, a iza i za veceru kad ne treniram jedem vise proteine ( bijelo meso s bijelom rizom i mladim sirom i sl.)) Jedem sveukupno 5-7 puta dnevno...


Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 10:15
pa jedes dobro,gainer ti ima nekih 25% proteina unutra i ostalo je uglkjikohidrati,neki imaju i kreatina,dok je protein,protein,oboje ce ti pomoci,gainer ti je za masu,pomoci ce ti dobiti masu i mozes ga slobodno nastaviti uz vjezbanje i prehranu uzimat kad si ga vec kupio,sto se tice mene,ja mislim da je to bacanje novca jer ces masu dobit prehranom i ako samo tako nastavis,samo jedi

ako zelis neke suplemente da ti pomogne u izgradnji misica onda si naruci proteine,preporucam ti whey za pocetak,a ako imas viska novca mozes si uzeti i casein za navecer

sretno
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 13:31
Taj gainer sam ja pio, i uzasno je skup.. tu ne idu mjerice od 30g, nego od 120g u jedan shake, i ispadne parsto kuna za 10 dana.. neisplativo!! Jedi 2-3 put dnevno zobene, pojacaj unos proteina, uvrsti posni sir u prehranu te orasaste plodove.. vazno ti je brojat kalorije.. moras bit u suficitu s njima, znaci unijet vise kalorija dnevno nego sto si potrosio kroz bazalni metabolizam i trening...

Opisi malo trening..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 15:16
Ne zamjenjuje ga jer bi gainer trebao imati UH niskog GI. Inace Davor je dobro rekao, bacanje love, samo hrana
Back to Top
trex1981 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trex1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2013 at 22:29
Ovak,vidi se da neki neznaju.Gainere svi pljuju a za dobiti na masi su najbolji.Uzimanjem wheya neceš dobiti na masi.A to kaj netko govori jedi puno i kaj ja znam..Istina,nijedan preparat nema utjecaja ako ne jedeš.Treba jesti i uz to jedan dobar preparat.Ako želiš dobiti na masi uzmi si slobodno gainer i pij ga samo nakon treninga..To ti nije bacanje novaca..U gaineru su ti svi hranjivi sastojci..Npr.ako želiš dobar gainer uzmi si mutant mass i neceš pogriješiti..Kod nas je skup ali si naruci iz flex shopa..to ti je u sloveniji i kako više nema carine izadje te jeftinije..pošalju ti ga na adresu..kod nas košta 100 eura a u flex shopu te izadje sa dostavom 450 kn..velika razlika..ako te još kaj zanima slobodno se javi..zapamti,od wheya neceš dobiti na masi..zato su tu gaineri...pozz
Back to Top
Ananas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Srpanj 2013
Location: bh
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ananas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2013 at 23:14
Ako zelis zamjeniti gainer, zmiksaj 2 supene zlice kikiriki maslaca sa mlijekom (3 dl) i 2 zlice nesquik kakao praha. Ima proteina, ima masti ima ugljikohidrata i vitamina.

Whey+glukoza nemaju dovoljno kalorija da zamjene gainer. Jedino kad bi stavio toliko glukoze da ti se povraca koliko je slatko.


Edited by Ananas - 23 Srpanj 2013 at 23:17
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.