New Posts New Posts RSS Feed - Šecer - My fitness pal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Šecer - My fitness pal

 Post Reply Post Reply
Author
wade33666 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wade33666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Šecer - My fitness pal
    Posted: 02 Lipanj 2013 at 19:28
skinuo sam android aplikaciju My fitness pal i tu racunam kalorije koje pojedem, vitamine, masti , zas. masti itd. ali smijem u danu pojesti samo 35 grama šecera a u prosjecnoj banani ima 20 a u jabuci 14. je li to znaci da trebam manje jesti voca ili .... inace pojedem u danu bananu , 2 jabuke i nekad narancu
Back to Top
-lisica- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -lisica- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2013 at 18:42
to sam ja skinula prije 3 mj, odlicna aplikacija, al ne gledam te udjele šta se tice šecera jer ti neke stvari krivo izracuna.... okvirno za kalorije je ok al što se tice omjera UH:proteini:masti nemoj vjerovat previše tome

ja pojedem 5 jabuka kroz dan, jagode, banane ...na vocu stvarno ne štedim ;)

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2013 at 19:31
Zbog vlaknastog sadržaja se ne bojim da cu znacajno povecati razinu inzulina. Covjek ga dovoljno sporo probavlja da bi tako djelovao. Vlakna inace usporavaju probavu bjelancevina, cime postižemo ravnomjerniju apsorpciju aminokiselina....voce je zakon nikada dosta....danas mi je bilo muka od trešanja :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.