New Posts New Posts RSS Feed - Trebam 5 kila dobiti!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam 5 kila dobiti!!

 Post Reply Post Reply
Author
cico_cile View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cico_cile Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trebam 5 kila dobiti!!
    Posted: 11 Veljaca 2008 at 16:42
Pozdrav svima!! Malo sam presao teme koje su postavljene, nesto mi odgovara, nesto ne, dakle svaki je slucaj za sebe. Evo ovako:

-Imam 26 godina
-Visok sam š85 cm, imam 76-77 kila.
-Bavim se kosarkom (ne znam koliko je to bitno ali evo)

Evo krenuo sam u teretanu po ne znam koji put, imam upalu misica (opet), znaci nisam bas cisti pocetnik sto se toga tice. Htio bi dobiti 5-6 kila. Mrsaviji sam po gradji ali to se sve da ispraviti sa teretanom i pravilnom  prehranom. Prije sam pio whey protein i  nisam bas bio zadovoljan s tim. Ne bih uzimao neke steroide i tome slicno vec samo dodatak prehrani da bi uz vjezbanje dobio 5-6 kila mase.
 
Znaci, uz redovito vjezbanje da za nekih recimo 3 mjeseca dobijem 5-6 kila. Jednostavno pitanje za onoga tko zna o cemu pricam.

I sad vas lijepo molim da mi pomognete u vezi ovoga. Napisite mi koje da preparate kupim, dakle koja firma to proizvodi, ja to kupim i to je to!!
Hvala puno!!
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2008 at 17:40
brate  pa normalno da nisi bio zadovoljan sa whey-om sta si ti mislio da ces tek tako dobiti 5-6 kila a?ima ti da se mucis i da pijes dosta proteina uz dobru ishranu i jako jakim treningom da bih dobio cistih 5kg misica ako hoces telesnu masu to je nesto drugo!prvo moras da sredis ishranu,kupi whey on ti je obavezan posle treninga i neophodan posto se brzo razgradjuje znaci whey i dekstrozu to obavezno a ako imas para i glutamin i bcaa!ako nemas pokusaj barem dekstrozu,whey i kreatin obavezno on ce te podici jako i dobices sigurno tih 5kg ali ce veca vecina bice samo voda ali ako se hranis kako treba i uzimas dosta proteina iz hrane i iz praskova ostace ti dosta od toga,naravno i trening da je dobar!posle treninga sve to stavis ili sta si vec kupio pomesas sa vodom u jedan sejker i pijes posle treninga ali polako gutalj po gutalj!sve ove stvari  mozes uzimati od firmi;twin lab,ultimate nutrition,dymatize,pro lab i mnogih poznatih  i proverenih firmi!    javi ako te jos nesto interesuje!!!!poz!
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2008 at 23:19
Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:

sve ove stvari  mozes uzimati od firmi;twin lab,ultimate nutrition,dymatize,pro lab i mnogih poznatih  i proverenih firmi!

š. Kao prvo, kako mozes staviri u isti kos dymatize i ultimate nutrition ili scitec i druge "slicne"
2. Poznate i provjerene? Labrada? Pro.nutrition (hrvatska)? Nutrabolix? Optimum? ...
3. cudi me sto nema extra super duper cool firmi poput weider, inkospor, multipower...
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2008 at 23:34
sta twin lab nije poznata?ako nije poznata onda brate sta da ti kazemlabrada ok ,a twin lab je ekstra a nutrabolix je nova firma isto je ekstra ali twin lab je twin lab bio i bice!a sta fali dymatize i ultimetu,kazi nam ???
 

Edited by Nepobedivi
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2008 at 16:36
Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:


sta twin lab nije poznata?ako nije poznata onda brate sta da ti kazemlabrada ok ,a twin lab je ekstra a nutrabolix je nova firma isto je ekstra ali twin lab je twin lab bio i bice!a sta fali dymatize i ultimetu,kazi nam ??? 

Twinlab je precijenjen i to je sve sto mogu reci, besramno su skupi i ne opravdavaju svoju tzv. kvalitetu. Kvaliteta ne mora znaciti skuplje proizvode.

šta fali dymatize-u i ultimate-u? Upravo to sto sam i napisao, stoga bolje procitaj post! To sto ih trpas u isti kos a razlika je ocigledna.

I gdje je komentar za pro.nutrition? Nikad cuo za njih jel...?
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2008 at 11:23
pro.nutrition sam cuo dok si ti jos plazmu jeo,a za twin lab mozes samo da pricas,jel si probao neke proizvode od njih,pa da znas dal je kvalitet ili nije????a od kad cena ne odredjuje kvalitet kazinam molim te?jel si probao njihov kreatin?kad probas javi se pa ces videti sta je kvalitet isti je kao labradin kad otvoris kutiju sitna prasina se dize u vazduh mikronizovan je ekstra a to nisam primetio kod pro.nutrition-kreatina,tako da je firma twin lab uvek bila i bice ekstra po kvalitetu!sve sto mozes da kazes o twin labu je da je precenjena,kako mozes da pricas tako nesto?uzmi neke njihove proizvode kreatin,amino,protein bilo sta pa ces videti odnos ulozeno-dobijeno! prvo probaj pa reci nesto!twin lab se uvek gledao kao jedna od kvalitetnijih firmi i nisu dzabe cene takve!ps.jel i Ferari ne opravdava svoj kvalitet a skup je ekstra,verovatno su ga precenili kao i ovi sto su precenili twin lab genije objasni nam razluku izmedju dymatize i ultimeta....
 

Edited by Nepobedivi
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2008 at 20:00

 Nema smisla prepirati se s tobom kad nisi toga vrijedan niti ima smisla uvjeravati ti. Pametniji popusta... Uostalom ljudi koji ovo citaju znaju tko je u pravu, iako takvi ljudi ipak potraze savjet na drugom mjestu.

Kao sto vidis, moze se civilizirano pisati i obracati drugima, a ako to nisi u stanju, poradi na vlastitom odgoju.

Back to Top
cico_cile View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cico_cile Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2008 at 00:03
Uglavnom, ja sam si uzeo sljedece stvari...
š. Scitec nutrition, anabolic, WHEY
2. Multipower creatine capsules

Pa se javim za kojih mjesec-dva dana pa cu vam reci rezultate.

Hvala puno svima!
Back to Top
Zver View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Location: Zimbabwe
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2008 at 11:05
Bolje da si uzeo kreatin u prahu,vise se isplati! 
Ako ljudi ne vide dobrotu u tvom srcu,VIDECE GA NEBO!(nemoj da budes veliki,budu ogroman)
Back to Top
David777 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David777 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2008 at 21:47
 ovako...ujutro jedi zobene s mlijekom,4 jaja(kuhana ili kajgana),2-3 fete crnog kruha sa dzemom...za rucak pojedi komad mesa a za prilog stavi rizu ili pastu...nakon sat vremena popij proteinski shake,malo suhog voca...brate,nije to tesko..samo jedi,ne izbjegavaj hranu...
david
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.