New Posts New Posts RSS Feed - hrana kao lijek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hrana kao lijek

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 18:23
da oni znaju sta sve rade sa tom salatom nebi pricali takve gluposti
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 18:44
da,samo salatom!?
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 19:20
Evo opet pametovanje ne mogu ni u miru jesti Angry
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 19:35
Baš to, da je bar problem samo u toj salati...
Svega ima, i svašta se podvaljuje ljudima, i što je najgore ljudi prihvacaju takve stvari.
Od salate koja se ne kvari do gotovog smrznutog "mesa" pohanog u obliku dinosaura npr. I to se još onda daje djeci da jedu i hvali se na sve strane kako je super i prakticno i jako fino - a unutra ni m od mesa.....
Smuci mi se od takvih stvari.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 19:56
Bilo je i reklama za nutellu da je zdrava :D
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 20:53
Hahaha, da, pa mislim da ih je netko tužio? I dobio odštetu. Ali još uvjek stoji na djelu sa "zdravom hranom".
E nutella... slatko je moja slabost. Cokolada ustvari
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2013 at 07:12
e,i ja volim nutelu,i cokoladu,samo sam to svela na minimum,ono kad baš poludim,pa si malo priuštim!
a,da i ove razne "smrzotine",pitaj boga cega tu ima.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2013 at 08:34
Da da ona žena...kuda se ja nisam toga sjetio! sada bi kupio za to bar 2 kile bijelog mesa haha i ovako me optužuju da sve pojedem u kuci...a prije toga nitko taknio povrce voce nije...pogotovo jaja toga je uvijek bilo sada odjednom ja kriv za sve haha :D

Haha baba ja bi radije kilu jabuka nego nutellu :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.