New Posts New Posts RSS Feed - Opet Skviki..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Opet Skviki..

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 01:35
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:



otišla je kila još jedna, ja si vizualno izgledam mršavije a mjere kažu drukcije.




Pa ti valjda da si izgledaš savršeno, a da mjere kažu drukcije opet nebi bilo dobro Tongue

Tijelo nije svaki dan isto (pogotovo kod nas žena) niti mi sami sebe svaki dan doživljavamo isto (jer smo munjene Big smile). Uostalom, i to mjerenje može bit nepouzdano jer nekad stisnemo malo više, nekad olabavimo, nekad uhvatimo mrvicu gore ili dolje...

Kila je dolje, izgledaš si mršavije....sad je samo pitanje da li jedeš premalo/previše i da li dovoljno i dobro treniraš. Jer badava ti sve ako ponovo sve vratiš nazad, a nekako mi se cini da si malo klimava u tome. Odradiš dijetu ali ne usvojiš potrebne navike da održiš tu formu - e to je po meni najbitnije. Cak i nije tako teško skinut koliko je teško napravit taj klik i iz dijete se prebacit u zdravo održavanje.

I opusti se....cure su ti dobro rekle. Ništa od otpora, grca, živaca i straha. Gubljenje vremena i života....i prilike da napraviš što želiš.





teško je relax... kad ocajnicki želiš to sve maknuti :/

enivejz novo vaganje i mjerenje je 5.7.

bumo vidli...
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 08:36
danas 76 kila ...

mjere opet nisu normalne ...

ja to nekaj krivo radim...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 11:41
MOžda uopce ne mjeriš na istim mjestima : mjeri struk oko pupka, pa nekih 3cm dolje i uvijek tako, te dve vrijednosti, mjeri natkoljenicu npr. 15cm od koljena i uvijek tako, plus. onaj najdeblji dio, skroz gore, list mjeri po sredini uvijek... bokove tocno na sredini...i uvijek isto :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 11:50

Pa to je -4 kg u niti 2 mjeseca, skoro si na pola puta Smile

Što je sa mjerama, ti se da napisat?

Kakvo je stanje sa odjecom, kakvom ti sebe vidiš?

Dobro dalila kaže, lako je zbrljavit to mjerenje.

Kako jedeš uopce? Treniraš?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 13:11
evo mjera

lijeva nadlaktica: 33,6 cm (bilo 33 cm)
prsa: 102,7 cm (bilo 102,2 cm)
struk: 87,5 cm ( bilo 86 cm)
trbuh (jastucici): 99,2 cm (bilo 100,4 cm)
guza i bokovi: 113,4 cm (bilo 113 cm)
ispod guze i bokovi (valjda su i to bokovi... ): 108,3 cm(bilo 106 cm)
lijevo bedro:63,60 cm (bilo 65.80 cm)
lijeva natkoljenica:44 cm (bilo 44,6 cm) ??????
lijevi list: 40.1 cm (bilo 40,5 cm) ????
lijevi gležanj:24,5 cm (bilo 25 cm)


nekaj sam morala zbrljaviti u mjerenju jer je ocito da je pomak ...

@dalila pa ja se trudim mjeriti na istim mjestima al valjda nekaj fulam.. ne znam

@gym_girl - s odjecom je super... sve je vece na meni. ja sam si vizualno mršavija. vidi mi se i u licu. ljudi primjecuju promjenu

vec 2 tjedna nisam rolala .. nije mi bilo dobro .. neke vrtoglavice gadne ali planiram za koji dan nastaviti istim tempom... 5 x rolanje u tjednu

što se hrane tice - nekad zbrljavim al se uglavnom držim prehrane.. voce i povrce, piletina, variva, voda, cajevi ... kruh, tjestenina i krumpir maksimalno izbaceni..tu i tamo se nadju u manjim kolicinama
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 13:50

Ok, ovo su tvoje prve mjere:


lijeva nadlaktica: 35 cm
prsa: 106 cm (imam velike grudi, da  )
struk: 88 cm
trbuh (jastucici): 101 cm
guza i bokovi: 117 cm
ispod guze i bokovi (valjda su i to bokovi...  ): 111 cm
lijevo bedro: 68 cm
lijeva natkoljenica: 48 cm
lijevi list: 41,50 cm
lijevi gležanj: 27 cm


Jel vidiš sad promjenu? Smile

Cuj, cini mi se da ti to dosta napamet radiš, što se prehrane tice. Vrlo vjerojatno i jedeš premalo, ovaj manjak UH-a ne nadoknadiš sa ostalim, gotovo sam sigurna da imaš premalo proteina...i sveukupno premalo kcal, te da ce ti biti sve teže napredovati tako - a i sa svim tim vrtoglavice koje imaš uopce nisu cudna pojava.

Ako ti se da, napiši nam primjer 3-4 dnevnih jelovnika da vidimo kako tocno to izgleda, nemoguce je išta zakljuciti iz ovih nabrajanja....

I dalje samo rolaš, ništa druge vježbice?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.