New Posts New Posts RSS Feed - Buca trazi vasu pomoc!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Buca trazi vasu pomoc!

 Post Reply Post Reply
Author
shoda12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shoda12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Buca trazi vasu pomoc!
    Posted: 08 Svibanj 2013 at 07:55
Hellou ,
Da se ukratko predstavim, mama sam dvoje djdce koja ima puno kila koje zelim izgubiti ne u kratkom roku nego na duze staze a s tim i promjenit prehranu i pocet vjezbati.
kako bi se, reklo volimmsve sto vole mladi.Vesela i raspolozena ali i depresivna jer sam si dopustila 40 kg previše. Volje i imam i nemam , krene super tjedan danani onda padnem i po starom.
Veselim se tipkanju s vama
Back to Top
jatorica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2013
Location: sa
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jatorica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2013 at 11:59
... dobro dosla ... nisam ni ja tu nesto puno dugo ... malo istrazuj po forumu ima to puno dobrih stvari, vazno je da reguliras prehranu ... izbacis gluposti ... ubacis posni sir, zobene ... onda vjezba ... i polako ... ja sam za mjesec dana skinula 2 kg ... idemo dalje polako ... prehranu sam dobro sredila ... (jos ne mogu odoliti nekim glupostima al borim se sa tim) ... vjezbanje ... e to mi je jos problem ... hodam svaki dan oko 5 km (ima dana kad ni to ne stignem ...) ... 
... samo polako ... 

ps. ja sam isto mama dva djecaka ... 
sretno ti ... ili sretno nam ... 
...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.