New Posts New Posts RSS Feed - Dali se treba mijenjati?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dali se treba mijenjati?

 Post Reply Post Reply
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dali se treba mijenjati?
    Posted: 06 Svibanj 2013 at 17:12
evo ovako....sada je sto posto odluceno 25.5 kupujem Gold whey protein...hihihi da mogu i ja se pohvaliti da sam to probao :D...haha šalim se....ali istina je da je to prvi puta...e sada malo sam o tome citao...pa me muci par stvari...i iskusniji da me poduce :D hihi, evo ovako 30g bi bilo dobro da stavim za dorucak ...a 60g da popijem poslje treninga? e sada moj jedan jelovnik primjera pa recite dali je to dobro iskombinirano:

dorucak 250 g zobenih /3dcl mlijeka/30g wheya
medjuobrok 2-4 vocke kako kada imam
rucak 100g tjestenine 250g-300 piletine bijelog mesa /salate (tone)
medjuobrok 2-4 vocki
onda trening pa 60g wheya
pola sata nakon toga vecera 100g kruha 5 kuhanih jaja i salate povrca puno puno puno :D
i navecer 250g posnog sira...
e sad ljudi moji dragi...kako se to vama cini :D inace ovo sve radim bez wheya...a kada bi ga poceo uzimati...dali da smanjim unos uha? ili da ostavim kakav je..jer razmišljam duže vrjeme kada bi whey ubacio izbacio bi za Rucak UH nego obrok poslje treninga to mi je vecera tamo uh staviti ...tjesteninu ili rižu kruh izbaciti..ili samo ako imam zrnati neki...i za dorucak da ostane zob i to ....e sada strucniji iskusniji...što mislite o tome
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2013 at 20:55
Voce ti nije medjuobrok...mozes uzet prije podne jednu vocku i neki protein...skupa znaci, nikad samu vocku..U jednom obroku ti je do 150 g piletine po meni dovoljno...kruh taj uvecer ti nece donijet nista dobro...Znaci, uvecer, salatu i protein neki (meso, riba,jaja)...Ne znam o kakvoj tjestenini pricas...Ako je bijela, ne valja ni to... Glede omjera, ovisno o tvom dnevnom kalorijskom unosu i ovisno o tome sto zelis postic. Ugl. jedna, dvije vocke dnevno, ukoliko to nije uvecer sa nekim proteinom su ti sasvim dovoljne...Jer, ne zaboravi da je i voce vrsta secera ;)
To je moje skromno misljenje, pa ti kako zelis :D SRETNO, drug! :D

Edited by SMAJLICA - 06 Svibanj 2013 at 20:58
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 07:53
ma napisao sam medjuobrok tek tako ... :D nemam baš vremena da svaka tri sata jedem tokom dana...pa stavim voce i taman mi leži raspored...jbga imam samo za bijelu tjestenin i rižu haha...kruh jedem navecer jer mi je poslje treninga obrok...jbga kako god bilo da bilo upravu si što se tice uha...ali kadaa nemam baš za bolje...a i jako sam zadovoljan rezultatima...prehrane i treninga kako ide tako da :D ono 150g piletine ne osjetim haha...ne znam zašto misliš uvecer mi nece donjest ništa dobro 7 sati navecer je to od prilike i tada je to obrok poslje vježbanja moramo uhom nadomjestiti ;) zato pitam pokušavam izbalansirati da izbacim uh tj kruh 100g iz vecere i stavim tjesteninu iz rucka...te tjestenine...a rucak bez uha....nisam siguran jel bi bio to mudar potez pa me cisto zanima mišljenje....upravu si ti smajlica...što se tice bijele tjestenine kruha bijelog...ali nema se...ali bolje i to nego nekakva glupost :) voce ima dobar šecer...ako je tako ja sam trebao biti vec svinja od kruha i voca i tjestenine...ali jako lijepo se gradim :D sve u svemu hvala ti na mišljenju..pozdrav draga!!!! :)))))))))) P.S. jucer sam vozio bicikli po grmljavini...pre lijep osjecaj....i zacudiš se kakva je predivna priroda stvorena ,i koliko smo mi mali zapravo :D
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 08:11
Aaaa pa dobro...Ja za vrijeme vecere smatram period od 20 h. :D A to je onda ok ako je poslije treninga...A slušaj, ti najbolje znaš sebe i svoje mogucnosti... :D Ja sam recimo imala period kad sam svaku vecer kuvala jaja...:D I to sve, eto, jer sam smatrala da su najbolje a najjeftinije sto mogu priustit. Sto se tice zamjene kruha i tjestenine...isto ti je. :D Kako god obrnes, tjestenina i kruh su ti skoro sinonim. Ja recimo ujutro najvise mogu pojest, ne znam zasto...Tad pojedem oko 100 g razenog, pa cak i do 400 g posnog nekad.. :D Al kroz dan to balansiram, ne jedem vise kruh, nego ostatak uh nadomjestim povrcem. Mislim da ti cijene i nisu nesto astronomske...Za to pola kile voca sto pojedes, mozes si uzet kesicu badema i onak ih gricnut šaku s jogurtom izmedju obroka...i onda ti je to bas fin snack i nahranis i misice i napunis se energijom...Jeste dobar secer, al' je secer...Dobro pa tebi ne smeta, onda mozes kako god ti mislis...Pogotov ako kazes da se fino razvijas i da sve ide u omjeru... :D
A bicikl je fenomenalna stvar. Meni najvise stima taj adrenalin kojeg sam puna iza voznje cijeli dan. A znas kako kazu stari ljudi...Covjek se nesvjesno kad je lose u bilo kojem smislu, vraca majci prirodi. :D :D Slazem se, divan feeling.
Samo sto ja moram smanjit bajk, a ubacit jos nesto...Nisam grijesila, sire mi se butine...Genetski sam sklona brzom nabijanju misica na pogresnim mjestima za zenu :D Ali, izbalansiracu to vec ili brzim hodanjem ili vijacom...Snadjem se. :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 09:16
ma joj bolje išta nego ništa...ipak je sve to zdrava prehrana riža tjestenina...sam eto nemam za inteegralnu..i ko kaže da nema rezultata da se ne može dobiti prica gluposti..ko što sam procitao...od bjelog kruha nema vidljivih trbušnjaka...eto neka se pita mene...onda sam ja fenomen?...bitno je da je zdravo..a neka bit e para nadam se samo da ce se neko javiti neka mi pojsani za taj whey...baš mi je drago da si se javila! :D ja i ti biciklisti pravi ;) moraš jednom po ne vremenu jucer sam bio jedina ja budala u selu koja se voozila po ne vremenu haha ali je pre pre dobro...joj ne mogu ti opisat...nema vez što sam pokisao ali isplatilo se!!! ma joj mislim da pretjeruješ ne vjerujem ti da se toliko širiš :/ nemoj bicikl zapostaviti :D!!!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 09:55
Ma ti taj whey neceš ni osjetiti ako toliko jedeš.Slobodno možeš napraviti tako kako si napisao.Mjericu (30g) ujutro sa zobenim,i jednu mjericu prije treninga sa dextrozom.Nije mi jasno kako uspiješ pojesti toliko zobenih???Meni je plafon oko 100g i to pomiješano sa lanenim i chia.Sve to skupa sa wheyem mi je nekih 350 kalorija.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 09:58
nikome nije jasno..jednostavno mi je otvoren apetit!!! ujutro to je strašno...e hvala ti fittyp :))))) hihi
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 15:49
Waoo tu te razumijem...Ja bih ujutro i samog vraga mogla pojest...Al pojedem 100 g kruha razenog i 300,400 posnog Upravo sam donijela odluku da ga smanjim od ujutro A necu zapostavit bajk, nadam se da necu morat bas odustat od njeg, jer je adrenalin i osjecaj..neopisiv!!!!...Vidjecu sta se dalje desava...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 18:30
pa ne smajlice draga....pa dorucak najjaci za energiju sve :DDD ma joj samo od bajka ne odustaj :DDDDD ja bi sada po ovoj kiši vrtio pedale haha :D ako želiš smanjit bar radi to tamo kako dan traje...al dorucak ne diraj super je dorucak ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.