New Posts New Posts RSS Feed - teretana i skidanje masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

teretana i skidanje masti

 Post Reply Post Reply
Author
singer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote singer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: teretana i skidanje masti
    Posted: 25 Travanj 2013 at 19:43
anyway... nakratko je nestao podforum - novi fitovci, di san otvorila temu ...samo cu kratko - znaci visoka sam oko 165 cm, imam 102.0 kg (izgubila sam 1.9 kg u 10ak dana, pocela sa 103.9)..prehranu još usavršavam, u tome mi pomažu vaši komentari i blogovi .. a i kad sam happy nemam craving za cok i pekarom...

- upisala se u teretanu i zasad samo "derem" po treadmillu ... danas odradila 3. dan teretane - 60 min treadmill i 10 min ergometar

- nisam potpuni pocetnik u vježbanju, prije 10 god sam bila na vrhuncu forme - aktivna veslacica (al ajde, tada sam imala 16) - ne znam vrijedi li više ta forma, kao mišici navodno "pamte", ljudi mi daju max 90 kila kad me vide, tako da mislim da su mi mišici još uvijek u nekoj funkciji, ali zakopani ispod masnih naslaga ... trenirala sam do prije nekih 8 god..kasnije malo rekreativno i onda - STOP. nemam pojma šta mi se desilo, al nadam se da se sada budim.

- kad dodjem u teretanu, osjecam se totalno izgubljeno, prvo krenem na treadmill, srce je bilo izmedju 110 i 130 otkucaja, ma cak i na 140 kad bi zapela da se uspušem, kasnije na ergometar (ne može ex veslac daleko od njega, imamo love-hate relationship ) lol

- bila i na orbitreku, najveci domet 13 minuta pa manja pauza pa 17 - total 30 min ... al sve vam je to jako usporeno, pogotovo kad promatram vježbace oko sebe

- imam par pitanja - koliko bi ukupno trebala biti na treadmillu, koja brzina i koji nagib (još uvijek se ustrucavam trcati, jer imam 102 kila pa kao radi koljena i jer izgledam ko slonica Nelica, umrem nakon par min, pa moram spuštati tempo..skacem.. imam dojam da ce se raspukniti traka)
- kako da vježbam na orbitreku, koliko min, kakva brzina (stavim na fat burn, pa dokle ide ide)
- koliko da budem na ergometru i koji tempo i provlak? (kakva sramota, ne mogu ispod 2:30, 2:40 na 500 metara, toliko idu djeca od 10, 11 godina, mali pocetnici... nekad sam išla 500 m 1:48, al u biti na 2000m, srednji prolaz mi je bio oko 1:59, 2:00)

jadikujem ko al bundy aj necu više lol

- recite mi, jesu li to jedine vježbe za mene - treadmill, orbitrek i ergometar?

iako ne želim izgledati još više ojacano u ramenima i rukama, htjela bih se malo i na kakve utege baciti, jer želim vratiti snagu!

- voljela bih kad bi mi netko napisao po redu otprilike, šta da radim i koliko, pomalo sam izgubljena u svemu tome, naumila sam ici svaki dan u teretanu, ali nisam bila dobro organizirana pa sam išla prva 2 dana zaredom, pa 2 nisam, danas sam bila i to 60 min na traci i 10 na ergu...je li potrebno ici svaki dan u teretanu? ma naumila sam i to je to..

oprostite na predugom postu, stvarno se ne znam zaustaviti stalno mi neke nove misli padaju na pamet
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.